Eucerin Aquaphor 45ml

Eucerin Aquaphor 45ml

Urýchľuje regeneráciu pokožky Masť bez obsahu vody pomáha obnovovať, chrániť a upokojovať suchú až veľmi suchú, popraskanú a podráždenú pokožku. Vytvára ideálnu ochrannú bariéru, ktorá podporuje regeneráciu pokožky.

12,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 6 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

 

 

Aquaphor masť pre veľmi suchú, popraskanú pokožku

Naša pokožka zvláda náročnú úlohu, ktorou je ochrana nášho tela, v jej dôsledku však môže byť veľmi suchá, popraskaná a podráždená. Potrebuje SOS starostlivosť.

Eucerin Aquaphor Regeneračná masť poskytuje suchej až veľmi suchej, popraskanej a podráždenej pokožke potrebnú SOS starostlivosť. Táto masť bez obsahu vody vytvára na jej povrchu jemnú, polopriedušnú ochrannú bariéru, ktorá podporuje prirodzený transfer vodnej pary a kyslíka dovnútra a von z pokožky, a tak umožňuje pokožke dýchať a posilňuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Zloženie masti je obohatené o glycerín a panthenol. Glycerín je účinná hydratačná zložka, ktorá priťahuje vodu a pomáha ju zadržiavať v pokožke. Účinkuje spoločne s panthenolom, ktorý napomáha urýchliť regeneráciu a obnovu pokožky a zároveň pokožku hydratuje.

Eucerin Aquaphor Regeneračná masť neobsahuje parfumy ani konzervačné látky a klinické a dermatologické testy preukázali, že účinne obnovuje veľmi suchú, popraskanú a podráždenú pokožku.

Upokojujúca, priehľadná masť sa ľahko nanáša a jemným vmasírovaním preniká do problematických oblastí pokožky, ako sú kolená a lakte, popraskaná pokožka na kĺboch prstov rúk, rozstrapkaná nechtová kožtička a popraskané päty. Vďaka jednoduchému zloženiu je dobre tolerovaná citlivou pokožkou a je vhodná na použitie u dojčiat a detí, rovnako ako na pokožku po drobných popáleninách a na pokožku po povrchových dermatologických zákrokoch, ako je laserové ošetrenie a chemické peelingy1. Pokožka je zregenerovaná, ochránená a obnovená.
 

  1. Eucerin Regeneračnú masť Aquaphor používajte iba na reepitelizovanú pokožku (t.j. tam, kde sa už vytvorilo nové tkanivo), a nie na otvorené, vlhké či krvácajúce rany. Poraďte sa s vaším dermatológom, ako dlho by ste mali po ošetrení pred použitím výrobku počkať.
Masť na problémové oblasti
Eucerin Aquaphor Regeneračná masť je univerzálne SOS riešenie

Klinické štúdie

Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a znášanlivosť aj na extrémnej suchej, popraskanej alebo podráždenej pokožke.

KĽÚČOVÉ ZISTENIA

Klinické a dermatologické štúdie Eucerin Aquaphor Regeneračnej masti preukazujú jej účinnosť (ako celkovú, tak aj na špecifických častiach tela) a jej kožnú znášanlivosť (celkovú, aj z hľadiska nekomedogénnych účinkov).

Celková účinnosť
10-dňové testovanie v klinických podmienkach na vzorke 25 osôb vo veku 18 – 50 rokov ukázalo, že Eucerin Aquaphor Regeneračná masť výrazne skrátila čas, ktorý pokožka potrebovala na svoju regeneráciu.

Účinnosť pri ošetrovaní suchej, hrubej a popraskanej pokožky na rukách
Na ďalšej 7-dňovej klinickej štúdii sa zúčastnilo 17 osôb, ktoré pravidelne používali masť Eucerin Aquaphor na jednu ruku, zatiaľ čo druhú ruku ponechali neošetrenú ako kontrolnú vzorku. Výsledky štúdie boli hodnotené klinicky pomocou korneometra (vedecký prístroj na meranie hydratácie pokožky) v kombinácii so spätnou väzbou získanou od respondentov. Výsledky ukázali, že:

  • Používanie masti prináša počas noci suchej pokožke na rukách štatisticky významné a viditeľné zlepšenie.
  • Pri pravidelnom používaní po dobu siedmich dní sa stav pokožky aj naďalej zlepšuje.

Celková znášanlivosť
Štúdia znášanlivosti na vzorke 202 osôb vo veku 17 – 65 rokov nepreukázala žiadne alergické reakcie pri používaní výrobku a preukázala vynikajúcu znášanlivosť výrobku.

Nekomedogénny účinok
V ďalšom teste používalo výrobok 27 osôb vo veku medzi 19 – 55 rokov aspoň raz denne po dobu štyroch týždňov. Dermatológovia vyhodnotili výsledky so záverom, že masť je nekomedogénna.

 

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Eucerin - Beiersdorf
Balenie: 45ml
Kód:
M21281
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaKozmetické balíčky
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKoža