Dr.Müller Konopné telové mlieko 200ml

Dr.Müller Konopné telové mlieko 200ml

Každodenná starostlivosť o suchú pokožku

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

Dr.Müller Konopné telové mlieko 

Konopné prípravky Dr. Müller Pharma obsahuje okrem tradičného konopného oleja i výnimočnú aktívnu látku kanabidiol (CBD), ktorá patrí medzi prírodné kanabinoidy, získavané z rastliny konope (Cannabis sativa). Ide o vysoko aktívnu látku, ktorá však nemá psychoaktívne účinky. Je veľmi cenená pri dermatologickom použití, má významné regeneračné účinky. Súčasťou prípravkov je i konopný olej. Ten je medzi rastlinnými olejmi výnimočný svojím vysokým obsahom polynenasýtených omega-3 a omega-6 mastných kyselín, ktoré prispievajú k udržaniu správnej funkcie kože. Konopný olej posilňuje a chráni pokožku proti vonkajším vplyvom.

 

Konopné telové mlieko Dr. Müller Pharma je mimoriadny prípravok vhodný na každodennú starostlivosť o suchú, citlivú a inak problematickú pokožku. Bohaté zloženie s rastlinnými olejmi (olivový olej, konopný olej a jojobový olej) a bambuckým maslom vyživuje a zvláčňuje unavenú a suchú pokožku. Vyvážená kompozícia mlieka je navyše obohatená o aktívnu látku kanabidiol (CBD), ktorá patrí medzi prírodné kanabinoidy a rovnako ako konopný olej sa získava z rastliny konopa.

Mlieko sa ľahko vstrebáva a podporuje zachovanie prirodzenej lipidovej bariéry kože obmedzujúcej stratu vody. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu intenzívne upokojuje a regeneruje namáhanú pokožku celého tela. Unikátna kombinácia látok jej dodáva potrebnú prirodzenú hydratáciu, hebkosť a ochranu.

Prípravok je vhodný na dlhodobé používanie. Aplikujte podľa potreby i niekoľkokrát denne.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Dr. Muller Pharma
Balenie: 200ml
Kategórie: KozmetikaProblémy kožeEkzémy a atopia
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaSuchá koža, ekzém