Dr. Theiss Mucoplant Eukalyptový balzam pri prechladnutí 20g

Dr. Theiss Mucoplant Eukalyptový balzam pri prechladnutí 20g

4,50 €
Dostupnosť: V externom sklade
Nákupom získate 2 bonusové body

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Zmes eukalyptovej a borovicovej silice s gáfrom v hydrofóbnom masťovom základe na zlepšenie dýchania počas ochorení dýchacích ciest, pri kašli, prechladnutí a chrípkových ochoreniach.
Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25oC. Upozornenie: Mucoplant Eukalyptový balzam pri prechladnutí neobsahuje žiadny mentol, je preto vhodný na natieranie detí a dojčiat. Je však potrebné dbať, aby sa balzam nedostal na tvár dieťaťa. Balzam nesmie prísť do styku so sliznicami (najmä do očí). Nesmie sa používať pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nepoužívajte na natieranie pri osýpkach, astme, ovčích kiahňach a iných ochoreniach pokožky. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Návod na použitie
Odporúčame vtierať niekoľkokrát denne do pokožky hrudníka a chrbta. Ošetrené miesto prekryť a udržiavať v teple. Mucoplant Eukalyptový balzam pri prechladnutí je vhodný aj ako prísada k inhalovaniu. Na inhalovanie rozpustiť 2 čajové lyžičky balzamu v miske s 1/2 - 1 litrom horúcej vody, nie vriacej a unikajúce výpary vdychovať 5-10 minút. Pre deti stačí umiestniť misku s rozpusteným balzamom v teplej vode voľne do miestnosti. Tento spôsob je vhodný na uľahčenie zaspávania a spánku detí pri kašli.

Zloženie
Zea Mays, Cera Alba, Hydrogenated Coco-Glycerides, Eucalyptus Globulus, Pinus Sylvestris, Camphor, Limonene

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Dr. Theiss Naturwaren
Balenie: 20g
Kód:
M1981
ŠUKL kód:
EAN:
4016369701157
Kategórie: Výživové doplnkyPrechladnutie, chrípka a kašeľ
Trápi ma: DýchanieNádcha, chrípkaDráždivý kašeľ