Redupetin špeciálny denný krém proti pigmentovým škvrnám 50ml

Redupetin špeciálny denný krém proti pigmentovým škvrnám 50ml

Denný krém na redukciu pigmentových škvŕn

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Doliva Skin in balance Pigment denný krém

Dermatologický špeciálny nočný krém na pleť s pigmentovými škvrnami a na redukciu pigmentových škvŕn. 
Špeciálny krém na redukciu pigmentových škvŕn značky Skin in Balance Pigment pôsobí intenzívne na tmavé miesta na pokožke ako sú starecké či pigmentové škvrny. Obsahuje kombináciu účinných látok, ktorá pôsobí cielene a viditeľne zosvetľuje postihnuté miesta. Zjednocuje vzhľad pleti a intenzívne ju ošetruje.
BEZ parabénov BEZ parafínových a silikónových olejov BEZ PEG-zlúčenín BEZ farbív BEZ parfumov.
Extrakt zo žeruchy zosvetľuje pigmentové škvrny a reguluje nadmernú produkciu melanínu, spolu s genisteínom zo sóje pôsobí protizápalovo a antioxidačne. Kyselina salicylová v mikrokapsuliach pôsobí jemne karatolyticky. Ovocné kyseliny zlepšujú novotvorbu buniek a zmierňujú pigmentáciu.

Návod na použitie
Nanášajte pravidelne večer na postihnuté miesta na tvári, krku, dekolte a rukách. Používajte Špeciálny krém na redukciu pigmentových škvŕn pravidelne najmenej počas 4 týždňov.
Na zabránenie opätovnému vzniku pigmentových škvŕn odporúčame používať na deň Krém na redukciu pigmentových škvŕn s UV ochranným faktorom (SPF 20). 
 
Zloženie
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylpropanediol, Cera Alba, Glyceryl Stearate Citrate, Lactic Acid, Salicylic Acid, Panthenol, Galactoarabinan, Lecithin, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Lepidium Sativum Sprout Extract, Soy Isoflavones, Alcohol, Heliotropine, Xanthan Gum, Phenylpropanol, Sucrose Stearate, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Titanium Dioxide.
Upozornenie: Skladujte pri teplote do 25°C, mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Nie je vhodné na ošetrovanie pleti detí do 3 rokov.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.