Bioderma White Objective H2O Čistiaca pleťová voda 200ml

Bioderma White Objective H2O Čistiaca pleťová voda 200ml

Zosvetľujúci micelárny roztok, ktorý rešpektuje citlivú pokožku, nie je potrebné ho oplachovať a používa sa na denné čistenie a odstraňovanie make-upu.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

White Objective H2O White Objective H2O, micelárny roztok s patentovaným komplexom W.O.® je zosvetľujúci čistiaci výrobok, ktorý nie je potrebné oplachovať a je zvlášť vytvorený tak, aby rešpektoval aj tú najcitlivejšiu pokožku.

Novinka od spoločnosti BIODERMA, patent W.O.®, ovplyvňuje hlavný mechanizmus, ktorý spôsobuje pigmentáciu pokožky. Originálna podstata tohto útoku proti viacerým cieľom zaisťuje optimálne zosvetľovanie a preventívny účinok.

White Objective H2O dokonale čistí pokožku a odstraňuje make-up z tváre a očí. Micely, ktoré obsahuje, počas jediného kroku (nie je potrebné žiadne oplachovanie) efektívne vytvárajú z nečistôt mikroemulzie.

Prípravok White Objective H2O predchádza pocitom podráždenia často spôsobovaným čistením a optimalizuje zosvetľovací účinok radu White Objective.

White Objective H2O zaručuje výbornú kožnú toleranciu.

Návod na použitie:

Vatový tampón namočte do prípravku White Objective H2O. Očistite tvár a oči. Aplikáciu opakujte až dovtedy, kým tampón nezostane po použití dokonale čistý.

Pokožku jemne poklepkajte, aby vyschla.

Prípravok White Objective H2O používajte ráno a večer.

Vlastnosti
Neparfémovaný.
200 ml fľaša.

Zloženie
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, POLYSORBATE 20, LYSINE AZELATE, ANDROGRAPHIS PANICULATA LEAF EXTRACT, HEXAPEPTIDE-2, RHAMNOSE, MANNITOL, XYLITOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DIPROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CETRIMONIUM BROMIDE, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BIODERMA
Balenie: 200ml
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetikaPigmentové škvrny
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaPigmentové škvrny