• Odporúčame
DOKTOR SIRUP - Vápnik, Vitamín C, Vitamín K2, Vitamín D3 100ml

DOKTOR SIRUP - Vápnik, Vitamín C, Vitamín K2, Vitamín D3 100ml

Výživový doplnok - kalciový sirup s príchuťou banánov v čokoláde. Obsahuje mikronizovaný vápnik (vo forme trikalciumfosfátu s lecitínom), vitamín K2, vitamín D3 a vitamín C.

5,20 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Kalciový sirup s príchuťou banánov v čokoláde.

Obsahuje unikátnu kombináciu účinných zložiek, ktoré sú potrebné a nevyhnutné v každej fáze života.

Mikronizovaný vápnik vo vysoko účinnej forme Lipocal s biologickou dostupnosťou až o 40% vyššou oproti bežnému trikalciumfosfátu a až o 15% vyššou ako v mlieku, Prírodný vitamín K2, Vitamín D3 a Vitamín C.
Zloženie sirupu je vyvinuté podľa výskumov, ktoré preukázali, že nie je vhodné užívať vápnik samotný, ale spolu s ďalšími zložkami, ktoré podporujú jeho správne využitie v tele.

Je vhodný pre deti, mladistvých, dospelých ako aj pre seniorov.

Účinné zložky v sirupe prispievajú k udržaniu zdravých kostí (vápnik, vitamín D3 a vitamín K2), normálnej zrážanlivosti krvi (vápnik a vitamín K2), udržanie zdravých zubov (vápnik a vitamín C), správnemu využitiu vápnika a k normálnej hladine vápnika v krvi (vitamín C a vitamín D3), správnej funkcii svalov (vápnik a vitamín D3), správnej funkcii imunitného systému (vitamín D3 a vitamín C).

Nakoľko sa vápnik v sirupe prirodzene usádza, sirup je potrebné pred použitím dôkladne pretrepať. Po otvorení udržujte fľašku uzavretú a skonzumujte do 20 dní.
 

Odporúčaná denná dávka:
deti 15 - 22 kg: 1 čajová lyžička (5 ml) denne
deti 22 - 44 kg: 1 polievková lyžica (10 ml) denne
dospelí: 2 polievkové lyžice (20 ml) denne

Zloženie: glukózovo-fruktózový sirup, čistená voda, xantánová guma, prírodné farbivo karmín, prírodne identické arómy jahodová a vanilková, konzervant sorban draselný, vápnik (Lipocal™ - trikalciumfosfát, lecitín; 60 mg v 5 ml), vitamín C (kyselina askorbová, 30 mg v 5 ml), vitamín K2 (menachinón, 12,5 µg v 5 ml), vitamín D3 (cholekalciferol, 1,25 µg v 5 ml)

 

Upozornenie:  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívať pri známej precitlivenosti na jednotlivé zložky prípravku.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.