Contourceutical biotechnologická emulzia na formovanie krku a tváre 50ml

Contourceutical biotechnologická emulzia na formovanie krku a tváre 50ml

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Contourceutical biotechnologická emulzia  s cieleným pôsobením na bradu a krk, oneskoruje účinok predčasného starnutia. Zlepšuje elasticitu a pevnosť, hydratuje, chráni a zjemňuje pokožku tváre a krku.
Ak sa na krku hromadí tuk a začína sa Vám tvoriť tzv. „druhá brada“ nastáva čas, keď treba  porozmýšľať o použití prípravku Contourceutical, so zameraním na bradu a krk. Prípravok viditeľne pomáha tvarovať dolnú časť tváre. Krk vyzerá štíhlejšie, jeho tvar je výraznejší, vyformovanejší. Zjemňujúce zložky prípravku s cieleným pôsobením potláčajú vzhľad dvojitej brady, javu, ktorý zvýrazňuje ochabovanie pokožky. Účinné látky prípravku oneskorujú predčasné starnutie pokožky. Zlepšujú elasticitu a pevnosť. Hydratujú, chránia a zjemňujú pokožku. Contourceutical obsahuje takú kombináciu účinných látok, v zložení – lipopeptidu a extraktu z kvetu bazy, ktorá pôsobí podobne ako DHEA, známy ako „hormón mladosti“ pre pevnejšie rysy tváre a krku, avšak s lipopeptidom sa dosahujú oveľa lepšie výsledky.

Charakteristika

Contourceutical biotechnologická emulzia  s cieleným pôsobením na bradu a krk,  oneskoruje účinok predčasného starnutia. Zlepšuje elasticitu a pevnosť, hydratuje, chráni a zjemňuje pokožku tváre a krku.
Ak sa na krku hromadí tuk a začína sa Vám tvoriť tzv. „druhá brada“ nastáva čas, keď treba  porozmýšľať o použití prípravku Contourceutical, so zameraním na bradu a krk. Prípravok viditeľne pomáha tvarovať dolnú časť tváre. Krk vyzerá štíhlejšie, jeho tvar je výraznejší, vyformovanejší. Zjemňujúce zložky prípravku s cieleným pôsobením potláčajú vzhľad dvojitej brady, javu, ktorý zvýrazňuje ochabovanie pokožky.
Účinné látky prípravku oneskorujú predčasné starnutie pokožky. Zlepšujú elasticitu a pevnosť. Hydratujú, chránia a zjemňujú pokožku.
Firma Herb-Pharma AG vyvinula takú kombináciu účinných látok, v zložení - lipopeptidu a extraktu z kvetu bazy (Sambucus nigra L.),  ktorá pôsobí podobne ako DHEA, známy ako „hormón mladosti“, pre pevnejšie rysy tváre a krku, avšak s lipopeptidom sa dosahujú oveľa lepšie výsledky ako s DHEA.
Výrobok výrazne ovplyvňuje stav a vzhľad pokožky, a preto predstavuje najvyššiu kategóriu starostlivosti o pleť – cosmeceutical.

Použitie a dávkovanie

Odstráňte viečko z prípravku. Jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo emulzie. Pozor- pri rýchlom stlačení dávkovača, môže dôjsť k nasiaknutiu vzduchových bubliniek, čo by sťažilo ďalšiu prácu!
Naneste na prsty potrebné množstvo emulzie Contourceutical a  krúživou masážou dôkladne rozotrite na celú oblasť brady a krku. 
Po nanesení prípravku počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku.
Na dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte Contourceutical emulziu s cieleným pôsobením na bradu a krk, dvakrát denne (ráno a večer), až kým sa nedostaví žiadaný efekt. Potom nanášajte prípravok jedenkrát denne, aby sa vzhľad udržal.
Účinok biotechnologickej emulzie Contourceutical je postupný, kumulatívny a reverzibilný.

Upozornenie

Výrobok je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť doporučuje pred použitím prípravku Contourceutical biotechnologická emulzia  na bradu a krk otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne ich osušte.
Len na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 30 oC.

Popis

Bunkové ekvilibrum (takisto niekedy nazvané homeostáza) je dôležitým faktorom v harmonickej funkcii tkaniva.
Takéto ekvilibrium je v mladých tkanivách pre cytokíny, zohráva dôležitú úlohu v medzibunkovej komunikácii a najmä informuje imunitný systém o každej malej zmene v lokálnom prostredí.
Za zmeny reakcií závislých na cytokínoch sa v súčasnosti považujú za zodpovedné tie, ktoré môžu vysvetliť mnohé funkčné abnormality najmä u starších: iba malé množstvo cytokínu IL 6 podlieha sekrécii pri bežných podmienkach alebo u mladých ľudí, kým po dosiahnutí veku 60 rokov sú hladiny dvojnásobné.
Podstatne vyššie hladiny IL6 sú vo vzájomnom vzťahu s mnohými poruchami: imunosenescencia, osteoporóza a chyba podzápalového systému, ktorá sa v pokožke odráža zhoršenou schopnosťou hojenia.

Štúdie za použitia kultúr keratínocytov a fibroblastov ukazujú, že lipopeptid použitý v biotechnologickej emulzii Contourceutical pôsobí regulačne na základnú hodnotu hladín IL6. Táto činnosť sa odráža zreteľným poklesom sekrécie tohto zápalového cytokínu a je špecifická a závislá na jeho koncentrácii.
Lipopeptid pôsobí na obidve bunkové populácie: keratínocyty a fibroblasty.  Používa sa na ochranu a spomalenie určitých účinkov starnutia kože.

Účinná látka prípravku, lipopeptid je derivovaný z prirodzeného fragmentu, ktorý umožňuje špecifický vplyv na tieto dva mechanizmy, a to postupnou redukciou nadmernej produkcie zápalového interleukinu, dvoma bunkovými populáciami – keratínocytmi a fibroblastmi – bez zaznamenaného pôsobenia iných cytokínov.

Klinické skúšanie účinných látok  prebiehalo v in vitro a in vivo podmienkach. Respondenti, ktorí sa zúčastnili skúšok sa vyjadrili nasledovne:

  • zlepšený izotropizmus: +23%
  • zmenšené nepravidelnosti: -14%
  • zmenšená hĺbka mikročiar: -18%
  • zlepšená pevnosť: +19% (tvár), +39% (krk)
  • zlepšená elasticita: +17% (tvár), +27% (krk)
  • únava pokožky: -40% (tvár), -38% (krk)
  • trvalé zlepšenie hydratácia: +24%

Klinické skúšky účinnej látky dokazujú, že  použitie prípravku Contourceutical na bradu a krk, s použitím lipopeptidu obnovilo pokožku a pokožka nadobudla jemnejší, symetrickejší vzhľad a bola viac hydratovaná. Pokožka sa spevnila na tvári a krku.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Herb-pharma
Balenie: 50ml
Kategórie: KozmetikaProblémy kože
Trápi ma: