Cannaderm Cannadent sérum 1,5ml

Cannaderm Cannadent sérum 1,5ml

Urýchľuje regeneráciu tkanív a prispieva k zmierneniu pocitov pálenia, svrbenia, pnutia a nadmernej citlivosti pier a sliznice úst spojených s výskytom aft, oparov, parodontózy a u otlakov od protéz a rovnátok.

3,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 1 bonusový bod
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Cannaderm Cannadent regeneračné sérum je určené pre priamu starostlivosť o pery a sliznice úst. Patentovo chránená receptúra s antimikrobiálnym účinkom. Urýchľuje regeneráciu tkanív a prispieva k zmierneniu pocitov pálenia, svrbenia, pnutia a nadmernej citlivosti pier a sliznice úst spojených s výskytom aft, oparov, parodontózy a u otlakov od protéz a rovnátok.

Použitie:
dôkladne pretrepte! Sérum aplikujte priamo na citlivé miesto v ústach alebo na perách. Pocit pálenia, pnutia a nadmernej citlivosti rýchlo ustúpi. Sérum používajte aj niekoľkokrát denne podľa potreby. Doporučujeme niekoľko kvapiek séra pridať do pohára vlažnej vody a použiť k výplachu úst.
Malé balenie cannadent séra je ideálne na cesty .

Účinné látky:
alkohol, konopný olej, klinček, arnika, jedľa sibírska, Tea Tree

Zloženie:
Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol denat., Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Arnica Montana Flower Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil , Abies Sibirica Oil, Eugenol, Geraniol, D-Limonene, Benzyl Salicylate.

Certifikáty:

CPK bio, Patentovo chránené

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.