BITUSILKY Bylinné pastilky s vitamínom C a medom 15ks

BITUSILKY Bylinné pastilky s vitamínom C a medom 15ks

priedušky - dýchacie cesty

3,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 1 bonusový bod

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Doplnok stravy

V chladnom počasí mnohých z nás často trápi nádcha, bolesť hrdla alebo kašeľ. Doplnok stravy Bitusilky obsahuje zmes 5 bylinných extraktov a med. Bylinná zmes obsahuje extrakty z tradičných bylín: prvosienky jarnej, tymiánu obyčajného, ​​sladkého drievka a skorocelu kopijovitého, ktoré prispievajú pre správnu funkciu dýchacieho systému a bary čiernehej ako antioxidant. Extrakty skorocelu kopijovitého a sladkého drievka tiež podporujú imunitný systém. Podpornú funkciu pre správnu činnosť dýchacieho systému majú tiež použité prírodné éterické oleje (eukalyptová a anízová silice) a mentol, ktorý dodáva pastilkám príjemnú osviežujúcu chuť.

Zloženie: Sacharóza, glukózový sirup, extrakty (kvet prvosienky jarnej, list skorocelu kopijovitého, kvet bazy čiernej, vňať tymiánu obyčajného, ​​koreň sladkého drievka), včelí med kvetový pastový, voda, kyselina askorbová (regulátor kyslosti), mentol, anízová a eukalyptová silica , aróma, prírodná citrónová aróma.

Dávkovanie:

3x denne voľne rozpustiť v ústach 1 pastilku.

Skladovanie: Skladovať na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C. Ukladať mimo dosahu detí! Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s vysokým krvným tlakom! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Prípravok nie je určený ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Balenie: 17 pastiliek

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.