Biomin - Ovovital 60kps

Biomin - Ovovital 60kps

8,90 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

je minerálny výživový doplnok s obsahom vápnika, magnézia, fosforu a mikroelementov.

Biomin - OVOVITAL bol vyvinutý na základe skúseností s liečivým prípravkom Biomin H®,plv, ktorý sa osvedčil ako veľmi efektívny pri liečbe osteoporóz, porúch metabolizmu vápnika a na urýchlenie hojenia zlomenín.

Biomin - OVOVITAL je ideálny prípravok na doplnenie dennej potreby vápnika. Jedna kapsula obsahuje: 350 mg vápnika, 4,5 mg magnézia, 0,6 mg fosforu. Jedno balenie obsahuje 30 želatínových kapsúl. Odporúčané dávkovanie: 1-krát denne 1 kapsulu zapiť tekutinou.

Biomin - OVOVITAL sa od bežných prípravkov s obsahom vápnika výrazne odlišuje tým, že sa nejedná o chemicky pripravenú vápenatú soľ, ale ide o prírodný produkt pripravený z vaječných škrupín konzumných slepačích vajec, ktoré sú bohatým zdrojom prírodného vápnika, biogénnych minerálií a mikroelementov (Zn, Mn, Li, Se, Cu) v prirodzených biologických väzbách, obsahujúci navyše i iné biologicky účinné látky, čo zabezpečuje dobrú využiteľnosť hlavnej zložky produktu - vápnika.
Množstvo vápnika v 1 kapsule je optimálnym na doplnenie jeho dennej potreby.

Biomin - OVOVITAL je prípravok pre všetky vekové skupiny, zvlášť pre mládež v období intenzívneho rastu, športovcov, ľudí vyšších vekových skupín a ženy po menopauze.
Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Biomin - OVOVITAL pri pravidelnom užívaní zabezpečí dostatočný príjem vápnika potrebný na optimálny rast a tvorbu kostnej hmoty.

Biomin - OVOVITAL je voľne dostupný vo všetkých lekárňach.

Schválený rozhodnutím hlavného hygienika SR pod číslom : 5055/96 - SOZO/ŠZÚ SR

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biomin
Balenie: 60 kapsúl
Kód:
M4172
ŠUKL kód:
EAN:
8588000048434
Kategórie: Vitamíny a minerályMinerály a stopové prvky
Trápi ma: