Biogema COVID-19 IgMIgG test na protilátky 1 ks

Biogema COVID-19 IgM/IgG test na protilátky 1 ks

Test na detekciu protilátok na COVID 19 . 

9,50 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Biogema COVID-19 IgM/IgG test na protilátky 1 ks

Rýchly imunochromatografický test COVID-19 IgM/IgG na kvalitatívnu detekciu a diferenciáciu protilátok IgM a IgG proti SARS-CoV-2 zo vzorky ľudskej krvi, séra alebo plazmy od renomovaného slovenského výrobcu 

est je určený na profesionálne použitie in vitro a slúži ako pomôcka pri diagnostike ochorenia COVID-19. Každá reaktívna vzorka vyšetrená rýchlym testom COVID-19 IgG / IgM sa musí potvrdiť alternatívnou testovacou metódou a klinickými nálezmi.

Testovacia kazeta obsahuje rekombinantný antigén SARSCoV2 konjugovaný koloidným zlatom a kontrolný konjugát protilátok značený koloidným zlatom.

Nitrocelulózová membrána obsahuje dve testovacie zóny IgG a IgM, a jednu kontrolnú zónu C.

  • Testovacia zóna IgG obsahuje monoklonálnu anti-IgG protilátku na detekciu IgG anti-SARS-CoV 2.
  • Testovacia zóna IgM obsahuje monoklonálnu anti-IgM protilátku na detekciu IgM anti-SARS-CoV 2.
  • Kontrolná zóna C obsahuje protilátku na kontrolu kvality.

 

Použitie:

Do okienka S nakvapkáme vzorku: krv, sérum alebo plazma a zrieďovaci roztok. Vzorka migruje kapilárnym vzlínaním cez kazetu.

  • Ak sú vo vzorke prítomné IgG protilátky špecifické pre vírus SARS-CoV-2, budú sa viazať na konjugáty SARS-CoV-2, čím sa vytvorí červený prúžok v zóne IgG.
  • Ak sú vo vzorke prítomné IgM protilátky špecifické pre vírus SARS-CoV-2, budú sa viazať na konjugáty SARS-CoV-2, čím sa vytvorí červený prúžok v zóne IgM.
  • Neprítomnosť červených prúžkov v testovacích zónach IgG a IgM naznačuje negatívny výsledok.
  • Kontrolná zóna C na testovacej kazete slúži na potvrdenie správnej funkcie testu a znamená, že bol pridaný správny objem vzorky a došlo k vzlínaniu cez kazetu. Ak sa v kontrolnej zóne C neobjaví prúžok, výsledok testu je neplatný a vzorka sa musí znova otestovať pomocou inej testovacej kazety.

 

Bezpečnostné upozornenia:

Iba na profesionálne použitie in vitro. Pred testovaním si pozorne prečítajte návod na použitie. Nepoužívajte test po dátume exspirácie uvedenom na obale. Nepoužívajte test v prípade poškodenia obalu. Len na jedno použitie. Pri testovaní sa musí prísne dodržiavať testovací postup a interpretácia výsledkov testu. Nedodržiavanie postupu môže viesť k nepresným výsledkom. So vzorkou pracujte v laboratórnych podmienkach. Pri testovaní vzoriek používajte osobné ochranné prostriedky. Nejdzte, nepite a nefajčite v priestore, kde sa manipuluje so vzorkami a súpravami. Zaobchádzajte so všetkými vzorkami tak, akoby obsahovali infekčné materiály. Nenahrádzajte komponenty tohto testu komponentmi z iných testov. Vzorku na testovanie nerieďte. Vzorky obsahujúce vyššie koncentrácie heterofilných alebo reumatoidných faktorov môžu ovplyvniť očakávané výsledky. Po použití test zlikvidujte v zmysle platnej legislatívy.

Testovaciu súpravu uchovávajte pri teplote 4-30 °C na suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nedodržanie podmienok správneho skladovania môže nepriaznivo ovplyvniť výsledky testovania. Neuchovávajte v mrazničke. Testovaciu kazetu použite do 1 hodiny po otvorení, po tejto dobe kazeta absorbuje vlhkosť a stane sa nepoužiteľnou. 

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: BIOGEMA
Balenie: 1kus
Kód:
MAG00838
ŠUKL kód:
EAN:
8588002310232
Kategórie: Diagnostické testyTesty na infekčné choroby
Trápi ma: