Bella baby Happy 3d... Flexi System, veľkosť-6 junior extra/16+kg 42ks

Bella baby Happy 3d... Flexi System, veľkosť-6 junior extra/16+kg 42ks

0,00 €
Dostupnosť: Nedostupné
Nákupom získate 0 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

PO PRVÉ: KOMFORT
Dve širšie, elastickejšie a dlhšie zapínania so suchým zipsom, široký elastický pás a elastické manžety proti bočnému pretečeniu, ktoré držia obsah bezpečne vo vnútri plienky - vďaka použitiu elastických materiálov sa plienky dokonale prispôsobia telíčku aktívneho, neposedného dieťatka. Naviac, pásky so suchým zipsom sú dlhšie a zároveň jemnejšie, čo chráni jemnú detskú pokožku pred podráždením a možno ich opakovane odopínať a zapínať bez rizika roztrhnutia.

PO DRUHÉ: ABSORPCIA
Vo vylepšených plienkach Happy je použité nové, tenšie a anatomickejšie savé jadro. Vylepšený netkaný materiál Magic Green okamžite a účinne rozvádza vlhkosť pozdĺž celého savého jadra, vďaka čomu zostáva pokožka dieťatka suchá a nehrozí jej zaparenie.

PO TRETIE: BEZPEČNOSŤ
Vďaka použitiu priedušných materiálov zadoček dieťatka nie je vystavený riziku zaparenia. Superabsorbent, teda polymér, ktorý viaže tekutinu do gélu, zaručuje, že pokožka zostáva zdravá a suchá. Samozrejmosťou sú použité materiály bez latexových a chlórových prvkov, ktoré sú silnými alergénmi.

Príjemne prekvapia aj roztomilé obrázky zvieratiek na prednej i zadnej strane plienky a nový svieži obal ktorý napovedá, že sa vnútri ukrýva zmenený výrobok. Aby mali zákazníci jednoduchšie spoznať plienky Happy v regáloch, nové obaly nadväzujú na poslednú edíciu obalov – nachádzajú sa totiž na nich známe obrázky z poslednej edície.

Nové plienky Happy sú už dostupné vo väčšine maloobchodných predajní a predajní s drogistickým tovarom.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Bella Sk
Balenie: 42 kusov
Kód:
M11481
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Detské potrebyPlienky a obrúsky
Trápi ma: