Barny´s Inovo Forte 5 zvýhodnené  balenie 2x90 tabliet

Barny´s Inovo Forte 5 zvýhodnené balenie 2x90 tabliet

Výživový doplnok Barny´s Inovo 5 forte - kombinovaný rastlinný a živočíšny produkt obsahujúci zložky – glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén II. typu, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

Barny´s Inovo 5 forte predstavuje unikátne komplexné zloženie 5 výživových látok a vitamínu C na tvorbu kolagénu a správnu funkciu chrupaviek a kostí.
Najlepšie hodnotený preparát (víťaz testu) v nezávislom teste kĺbovej výživy dTest 5/2016 – testovaných bolo 19 produktov

Barny´s Inovo 5 forte je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok obsahujúci päť vysokokvalitných zložiek – glukózamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén II. typu, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.
Pri výskume a vývoji sa tím kanadských špecialistov inšpiroval látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kĺboch, spojivových tkanivách či chrupavke a vytvoril tak unikátne zloženie. Výnimočné je najmä kombináciou jednotlivých zložiek a ich optimálnym množstvom. Technológia výroby a kvalita použitých surovín umožňuje výbornú vstrebateľnosť a vysokú využiteľnosť organizmom.

Pri výbere akéhokoľvek produktu odporúčame brať do úvahy okrem celkového zloženia aj vzájomné pomery jednotlivých látok, ako aj kvalitu vstupných surovín a technológiu výroby.
Zloženie aktívnych látok:
v 1 tabletke
RDA*
Glukozamín sulfát
(Glukozamín sulfát 2KCl)
500 mg
(702 mg)
                                nie je stanovené
Chondroitín sulfát
200 mg
                                nie je stanovené
MSM (methylsulfonylmethan)
200 mg
                              nie je stanovené
Kolagén typu II
60 mg
                             nie je stanovené
Vitamín C (L-askorban sodný)
20 mg
                                25 %
Kyselina hyalurónová
18 mg
                             nie je stanovené
*RDA – odporúčaná denná dávka
Obsah zložiek v 1 tabletke: Glukozamin sulfát, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, objemové činidlo - hydrogenfosforečnan vápenatý, hydrolyzovaný kurací kolagén II typu, poťah tablety (emulgátor hydroxipropilmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý, objemové činidlo - polydextróza, protihrudkujúca látka - mastenec, protipeniacia látka - stredné reťažcové triglyceridy, protipeniaca látka - polyethylenglykol, zahusťovadlo polyvinylpyrolidon.), vitamín C (L-askorban sodný), kyselina hyalurónová, protihrudkujúca lástka - stearan horečnatý.

Dospelí 1 tabletka 2x za deň. Najlepšie po jedle. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tabletky poliť alebo drviť. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Upozornenie: výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. 

Prípravok nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s ošetrujúcim lekárom. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.

 

Výživový doplnok Barny´s Inovo 5 forte - kombinovaný rastlinný a živočíšny produkt obsahujúci zložky – glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, kolagén II. typu, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

 

Zloženie aktívnych látok:

v 1 tablete

Glukozamín sulfát

500 mg

(Glukozamín sulfát 2KCl)

(702 mg)

Chondroitín sulfát 

200 mg

MSM (methylsulfonylmethan)

200 mg

Kolagén typu II

60 mg

Vitamín C (L-askorban vápenatý)

20 mg

Kyselina hyalurónová 

18 mg
 

 

 

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.