Barny's HypnoX tolerance 10kps

Barny's HypnoX tolerance 10kps

Lactium® - bronzová medaila (HIE - Paríž 2004). Vitamín C - na správnu funkciu nervového systému. Nenávykový, nespôsobuje ospalosť.

7,10 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Barny's HypnoX tolerance

Stres má prsty úplne v všetkom! Ale taktiež podráždenosť a úzkosť ničí zdravie viac než sme si doteraz mysleli. HypnoX® tolerance je účinný vďaka patentovanej prírodnej substancii.

Podľa poznatkov medicíny sa dlhodobý stres považuje za jedného z vinníkov alebo spúšťacích mechanizmov mnohých závažných ochorení.

Barny´s HypnoX® tolerance je živočíšny výživový doplnok zložený z unikátnej patentom chránenej ingrediencie Lactium® a vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému (EFSA: ID133) a k správnej funkcii psychiky (EFSA: ID 140).

Lactium® je hydrolyzát mliečneho proteínu, ktorý získal v roku 2004 bronzovú medailu za Best Inovation in Health Ingredients Europe – HIE (Najlepšia inovácia zo zdravotných ingrediencií v Európe).

Preparát Barny´s HypnoX® tolerance je nenávykový, bez vedľajších účinkov. Lactium® je držiteľom certifikátu o najvyššej bezpečnosti GRAS (Peptony - Lactium® - Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv FDA).

Zloženie: Lactium® (hydolyzát mliečneho proteínu) 150 mg, vitamín C 40 mg (50% RDA)

Dávkovanie: V období nervového vypätia užívajte 1 kapsulu ráno spolu s jedlom. Využívajte celé balenie. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Preparát nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pri alergii na mliečny proteín. Vhodné užívať pri laktózovej intolerancii. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na blistri a krabičke.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Barny's
Balenie: 10 kapsúl
Kód:
M19097
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyStres a vyčerpanie
Trápi ma: