• Novinka
Bactoral - Bac-Entos orálne probiotikum 30tbl

Bac-Entos orálne probiotikum 30tbl

Bac-entos, nástupca obľúbeného produktu Bactoral, je unikátnym zdrojom prospešnej orálnej mikrobioty vyznačujúci sa produkciou antimikrobiálnych látok.

 

 

17,15 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov

Dostupné balenie

Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Výživový doplnok Bac-entos je orálne probiotikum, obsahuje jedinečnú stabilizovanú kultúru Streptococcus salivarius SAL21, produkujúcu antimikrobiálne peptidy. Baktérie druhu Streptococcus salivarius sú prirodzenou súčasťou mikrobioty ústnej dutiny.

Zloženie: lyofilizovaná kultúra Streptococcus salivarius, fruktóza (plnivo), maltodextrín (plnivo), hydroxypropylmethylceluloza (plnivo), stearan horečnatý (kĺzadlo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), jahodová aróma

Dávkovanie: 1 tabletu 1x denne večer po jedle, nechať voľne rozpustiť v ústach. Potom aspoň 30 min. nejesť a nepiť. V akútnych prípadoch 1 tabletu 2x denne po jedle.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ⁰C. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých probiotických baktérií. Ukladajte mimo dosahu malých detí.

 

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Julamedic
Balenie: 30tbl
Kód:
MAG00419
ŠUKL kód:
EAN:
8594181830690
Kategórie: Problémy ústnej dutinyProbiotiká a prebiotiká
Trápi ma: ProbiotikáZápach z úst