LactoFlor žuvacie tablety 25ks

LactoFlor žuvacie tablety 25ks

Probiotikum, prebiotikum, synbiotikum. Napomáha k lepšiemu tráveniu a tým k následnému zlepšeniu zdravia.

6,80 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Plusy LactoFlor

Overená účinnosť. LactoFlor rýchlo normalizuje a harmonizuje zažívanie. Ideálny pri očistných kúrach a detoxikácii. Vhodný ako prevencia pred tráviacimi ťažkosťami (vhodné použitie pred hostinami). Ak už ťažkosti nastali, dá sa použiť ako rýchly a prirodzený spôsob riešenia vzniknutých problémov s trávením. Prírodný produkt. Sú to tie kmene, ktoré sa nachádzajú v kyslomliečnych produktoch. Vysoký obsah probiotických baktérií v každej kapsule. Príjemná karamelová chuť žuvacích tabliet.

Mínusy LactoFlor

Účinky LactoFlor zatiaľ nie sú podložené veľkým množstvom oficiálne ukončených klinických štúdií, pretože práve prebiehajú. Prvé klinické štúdie sú už publikované a nájdete ich na tomto webe. Po otvorení sa odporúča uskladňovať v chlade. Vo forme žuvacích tabliet nemá rovnaký obsah ako v kapsliach. Je tam menej probiotických kmeňov, aj v nižšom dávkovaní - 0,5 miliardy probiotických baktérií v jednej žuvacej tablete.

Probiotiká a ústna mikroflóra

Probiotiká Lactoflor sa dodávajú aj vo forme tabletiek, ktoré sa cmúľajú. Ich využitie je ideálne pre tých, ktorí majú ťažkosti s ústnou dutinou – hlavne zápaly ďasien, paradentóza, niektoré druhy zápachu z úst. Cmúľanie tabletiek LactoFlor optimalizuje ústnu mikroflóru a zvyšuje slizničnú imunitu. Pomôže aj ľuďom, ktorí používajú zubné protézy.

Základné informácie

Napomáha lepšiemu tráveniu a tým k následnému zlepšeniu zdravia. LactoFlor je výnimočný tým, že má mimoriadne vysoký obsah probiotických kmeňov - probiotík. Probiotiká v LactoFlor sú rovnaké, aké sa vyskytujú prirodzene v kefíri a v iných kyslomliečnych produktoch. Kefír je známy tým, že zlepšuje zdravie a podporuje dlhovekosť. Aj preto sú tieto probiotiká vyrábané priamo v Bulharsku, kde tradícia kefíru pôvodne vznikla.

Výživové hodnoty

Výživový doplnok - probiotikum, prebiotikum, synbiotikum. 45 miliárd životaschopných probiotických baktérií v jednej kapsule. Patentovaná zmes probiotických kmeňov Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium, S. thermophilus a inulínu. Hlavným dôvodom užívania LactoFlor je to, že LactoFlor zlepší trávenie.

Doplnkové informácie

Lactoflor je prirodzená forma zlepšenia potravy. Oplatí sa užívať vždy, keď sa nedá piť veľa kefíru a kyslomliečnych produktov. Navyše jogurty vo väčšom množstve sú aj finančne nákladné.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: S&D Pharma
Balenie: 25 žuvacích tabliet
Kód:
M8509
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyProbiotiká a prebiotiká
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuImunitaProbiotiká