AVENT ISIS Odsávačka materského mlieka + VIA systém

AVENT ISIS Odsávačka materského mlieka + VIA systém

73,77 €
Dostupnosť: V externom sklade
Nákupom získate 36 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Materské mlieko je odsávané priamo do VIA™ pohárika, v ktorom ho potom môžete uskladniť v chladničke alebo mrazničke. Po pripojení adaptéra možno dieťa nakŕmiť priamo z VIA™ pohárika.

VIA™ poháriky sú veľmi variabilné, dajú sa kombinovať so všetkými ostatnými výrobkami AVENT. Poháriky sa môžu pripojiť priamo na odsávačku materského mlieka AVENT ISIS. Pred uskladnením odsatého mlieka možno poháriky popísať potrebnými údajmi. Pred kŕmením odsatým mliekom si jednoducho vymeníte viečko za adaptér so štandardným protikolikovým cumlíkom.

STERILIZOVATELNÉ • 4× POUŽITELNÉ RECYKLOVATELNÉ • VHODNÉ DO MIKROVLNEJ RÚRY

Keď je už potrebné bábätko dokrmovať kašovitou alebo tuhou stravou, VIA™ poháriky sú pripravené pre uskladnenie týchto pokrmov. Ľahké rozmrazovanie, ohrievanie a kŕmenie priamo z pohárikov vám uľahčí starostlivosť o vaše dieťa. Po použití môžete VIA™ poháriky vyhodiť alebo opäť použiť. AVENT garantuje životnosť VIA™ pohárikov na štyri použitia.

S pomocou ISIS odsávačky môžete rýchlo odsať mlieko priamo do VIA™ pohárika k uskladneniu v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil vaše dieťa materským mliekom počas vašej neprítomnosti. ISIS odsávačka je všeobecne obľúbená maminami i zdravotníckym personálom všade na svete, kde našli zaľúbenie v jej revolučnom designe. Odsávanie mlieka ISIS odsávačkou je jemnejšie, kľudnejšie a efektívnejšie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.

ISIS odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií. V nedávnych klinických štúdiách bolo preukázané, že je účinná rovnako ako elektrické odsávačky v pôrodniciach – ale len za zlomok ich ceny – a je aj viac preferovaná matkami pre svoj prirodzený vzhľad a pohodlie pri používaní. Jej mäkké silikónové výstupky masírujú vaše prsia pri odsávaní a presne simulujú dojčenie vášho dieťaťa. Systém sa naučíte ľahko ovládať a vaše mlieko bude bez problémov prúdiť. Pretože pracuje veľmi jemne, ISIS odsávačka vám pomôže rýchlo prekonať bežné problémy, ako sú upchané alebo popraskané bradavky.

Tajomstvo úspechu je v kombinácii silikónovej masážnej vložky s výstupkami v tvare okvetného lístka so silikónovou membránou, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení:

Záver – viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek. A pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže vám odsávačka AVENT ISIS prekonať aj bežné problémy, ako sú naliate prsia či popraskané bradavky.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: AVENT
Balenie:
Kód:
M3991
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Detské potrebyDojčenieOdsávačky
Trápi ma: