Akutol Stop sprej 60ml

Akutol Stop sprej 60ml

Hojivý obväz v spreji na zastavenie krvácania s alginátmi.

6,35 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body

Dostupné balenie

Skladom
11,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Charakteristika: AKUTOL ® STOP spray sa používa k ošetreniu drobných povrchových poranení.  Aktívna zložka alginátu vytvára chladivú vrstvu prášku, ktorý absorbuje tekutinu z poranenia.  Vzniknutý hydrokoloid upokojí a hydratuje poranené miesto, napomáha čistenie a urýchli proces obnovy.  

Spôsob použitia: Pred použitím pretrepať.  Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole.  Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15-20 cm od povrchu tela.  Aplikuje sa postrekom na povrch ošetrovaného miesta v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.  Aplikuje sa tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal.  Nástrekom po dobu 2 sekúnd sa nanesie 1 g prípravku, ktorým sa ošetrí 5 cm2 poranenia.  V prípade potreby je možné postrek opakovať po predchádzajúcom opatrnom očistení ošetreného miesta.  Pre fixáciu vzniknutého hydrokoloidu sa použije Akutol spray plastický obväz. 

Zastavovač krvácania s bylinnými zložkami. Používa sa na ošetrenie drobných povrchových poranení.

  • zastavuje drobné krvácania
  • dezinfekčný a protizápalový účinok
  • podporuje hydratáciu poraneného miesta
  • napomáha procesu hojenia

Bezpečnostné opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí.  Nádoba je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C.  Ani vyprázdnenú nádobku neprepichujte a nevhadzujte do ohňa.  Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety.  Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia.  Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu.  Spotrebujte najdlhšie do dátumu uvedeného na dne nádobky.  Pri práci nejedzte, nepite, nefajčite.  Nepoužívajte v blízkosti ohňa.  Pri práci chráňte oči pred zásahom spreja.  Spray nevdychujte.

Uchovávanie: Skladujte sa pri teplotách 10-25 ° C. 

Doba použiteľnosti: 2 roky - do dátumu uvedeného na dne nádobky. 
 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: AVEFLOR
Balenie: 60ml
Kód:
M14835
ŠUKL kód: M14835
EAN:
8594013701938
Kategórie: Zdravotnícke potrebyObväzy a náplaste
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaRany, popáleniny