ZinOxid kožný ochranný krém 250g

ZinOxid kožný ochranný krém 250g

11,03 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 5 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

ZinOxid je jemný, ochranný kožný krém pre deti, dospelých a seniorov. Ľahko sa rozotiera. Po aplikácii vytvára na koži jemný film.

Pôsobí preventívne proti plienkovej dermatitíde Upokojuje už vzniknuté zapareniny

Zvláčňuje ekzematickú a atopickú pokožku

Vhodný pre problematickú a aknóznu pleť Zabraňuje macerácii kože v okolí chronických rán Ošetruje už vzniknuté zapareniny a preležaniny.

Ako funguje ZinOxid:

ZinOxid zaistí účinnú ochranu kože detí, dospelých a seniorov pred pôsobením vlhkosti pri použití plienok, bráni vzniku zaparenín, stará sa o okolie chronických rán. ZinOxid pôsobí nielen preventívne, ale rieši aj vzniknuté komplikácie.

Aktívne zložky: 

Oxid zinočnatý - pôsobí antibakteriálne a eliminuje zápach. Extrakt z nechtíka lekárskeho - má hojivý účinok, zvláčňuje a chráni pokožku. Lanolín - vytvára ochrannú bariéru proti pôsobeniu agresívnych zložiek moču aj stolice. Ricínový olej - upokojuje podráždenú pokožku, eliminuje svrbenie a pálenie.

Zloženie:

Aqua, Ricinus, Communis Seed oil, Paraffinum Liquid, Zinc Oxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Lanolin, Glycerin, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Ethylhexyglycerin, Glycine Soya Oil, Celendula Officinalis Flower extract, Tocopheryl Acetate, Lavandin Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.