Výbava pre novorodenca II

Výbava pre novorodenca II

V zvýhodnenej cene ponúkame Odsávačku hlienov LANAFORM pre deti, Bezdotykový infračervený teplomer a Medela base Ručnú odsávačku materského mlieka. Možnosť darčekového balenia.

111,16 €
101,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 50 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Výbava pre novorodenca obsahuje odsávačku hlienov LANAFORM pre deti, Bezdotykový infračervený teplomer a Medela base Ručnú odsávačku materského mlieka.

Odsávačka hlienov Lanaform, odsávačka nosného sekrétu rýchlo a veľmi šetrne odsáva nosný hlien. Jednoduché čistenie.Tichá.Ergonomický moderný design.Doporučený vek je 0-99. 12 veselých doprovodných melódií, súčasťou balenia je šnúrka na zavesenie, 3 nasávacie hubičky – max. odsávací tlak: 430 mmHg (52 kpa), hmotnosť 250 g, prevádzka na 2×1,5 V AA batérie, rozmery (d. š. v.): 93,5 × 39,9 × 148 mm.

Bezdotykový infračervený teplomer 2a2 T-scan na meranie ľudskej teploty, teploty povrchu objektov a kvapalín, teploty okolia. Farebný podsvietený dislplej. Presné a spoľahlivé výsledky. Výnimočný teplomer na rýchle meranie teploty tela, priestoru a kvapalín. Dĺžka merania - 1 sekunda. Certifikát zdravotníckej pomôcky.

Presnosť +;-0,3 °C Ovládanie pomocou jedného tlačítka.Meranie telesnej teploty bez dotyku. Životnosť, viac ako 10 000 meraní na 2 AAA alkalické batérie. Vzdialenosť meraného 3-5 cm. Display : 3 farebné podsvietenie v závislosti na teplote. Pamäť :posledných 32 meraní. Zobrazenie výsledkov v °C or °F.

Operačné podmienky 10°C - 40°C;relatívna vlhkosť ? 85%. Napájanie DV 3V (2 kusy - AAA - alkalické). Balenie 175 x 130 x 65 mm. Váha 220 g. Rozsah merania : telesná teplota: 32°C ~ 42,9°C. 
Teplota povrchu objektov 0°C - 60°C. Spotreba 300 mW. Automatické vypnutie 5 sekúnd.

Manuálna piestová prsná odsávačka - Base, je vhodná na príležitostné odsávanie. Je jemná k prsnému tkanivu a ľahká na používanie, regulovateľné vákuum pre vyšší komfort, ľahko prestavateľná na elektrickú odsávačku Mini Electric, jednoznačne najnižšia cena spomedzi všetkých odsávačiek

POZOR! Po každom odsatí je nevyhnutné oddeliť hlavu ventilu od membrány ventilu, dokonalo vyčistiť a nechať úplne vyschnúť - inak odsávačka nevytvára dostatočný podtlak a nepracuje správne!

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka:
Balenie:
Kód:
M17687
EAN:
Kategórie:
Trápi ma: