Vitella ictamo krém-pasta 75g

Vitella ictamo krém-pasta 75g

Pre osoby s rôznymi dermatologickými problémami ako je atopický ekzém, akné, lupienka (psoriáza), seborrhoická a perorálna dermatitída. Prispieva k hojeniu plesňových chorôb, aj v oblasti tváre.

15,99 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 7 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Vitella Ictamo je pasta určená pre osoby so suchou a atopickou pokožkou, na ktorej sa v akútnej fáze tvoria pľuzgieriky a praskliny a koža súčasne svrbí.  Určená je ďalej pre starostlivosť o bolestivé, podráždené či zhoršené ložiská kože včetne miest, kde nie je vhodné použiť masť či krém.

Určená pre osoby s rôznymi dermatologickými problémami ako je atopický ekzém, akné, lupienka (psoriáza), seborrhoická a perorálna dermatitída. Prispieva k hojeniu plesňových chorôb, aj v oblasti tváre.

U detí je Vitella Ictamo doporučovaná k dlhodobej dennej starostlivosti o pokožku, pretože neobsahuje konzervačné látky, parabény, farbivá ani parfém.

Neobsahuje kortikoidy.

Ako pôsobí ?

Receptúra obsahuje účinné látky, ktorými sú biely ichthyol a oxid zinočnatý. Optimálna kombinácia týchto látok prispieva ku ukľudneniu a regenerácii problémových ložísk kože. Biely ichthyol pôsobí protizápalovo a antibakteriálne, obmedzuje rast kvasiniek, tlmí zápal a svrbenie, zmäkčuje zrohovatelú pokožku a zvyšuje prekrvenie kože. Oxid zinočnatý má ukľudňujúcie účinky a výrazne prispieva k regenerácii kože. Vzhľadom k tomu, že pasta Vitella Ictamo kožu mierne vysušuje, je ideálne ju kombinovať s vitamínovou masťou Vitella Extreme.

Zloženie :

Aktívne látky : biely ichthyol a oxid zinočnatý.
Petrolatum, Mineral Oil, Zinc Oxide, Calcium Carbonate, Talc, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale).

Použitie :

Naneste na podráždené miesta 3–4x denne. Používajte po dobu niekoľkých týždňov (8–10).

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Benemedo
Balenie: 75 g
Kód:
M23305
ŠUKL kód:
EAN:
7640114911415
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetikaMastná a aknózna pleťEkzémy a atopiaMykózy a plesneProblémy kože
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuKožaSuchá koža, ekzém