Vitella extreme 75g

Vitella extreme 75g

Ochranná vitamínová masť určená na premasťovanie suchej a veľmi suchej kože a k jej revitalizácii.

10,32 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 5 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
11,10 €
Skladom
8,50 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Vitella Extreme je ochranná vitamínová masť určená na premasťovanie suchej a veľmi suchej kože a k jej revitalizácii. Zároveň prispieva k prevencii dehydratácie kože. Chráni kožu pred vplyvom počasia a mechanickou námahou aj v extrémnych podmienkach. Vitella Extreme je vhodná na tvár, ruky, nohy, lekte a kolená.

Aj pre kojencov a malé deti. Osvedčuje sa nielen ako bariérový krém chrániaci pred nepriaznivým počasím, ale aj pre dlhodobú starostlivosť u niektorých detských dermatóz.

Vitamínovú masť Vitella Extreme používajte aj v prípade, že máte atopickú kožu so sklonmi k praskaniu, svrbeniu či páleniu, ak máte atopický ekzém, lupienku (psoriázu).

Prípravok majte po ruke aj keď je pokožka vystavená nepriaznivým vplyvom počasia, ako je mráz, dážď či naopak suchý vzduch alebo ak bola v kontakte so saponátmi a čistiacimi  prostriedkami.

Ako pôsobí

Vitella Extreme neobsahuje vodu a je veľmi mastná. Preto je ideálna pre ochranu kože v chladnom a mrazivom počasí. Receptúra obsahuje kalcium a vitamíny A (retinol) a E (tokoferol). Vitamín A podporuje regeneráciu pokožky a zvyšuje odolnosť kože proti infekcii. Vitamin E pôsobí ako antioxidant a ako taký plní zásadnú úlohu v boji proti poškodeniu spôsobenému voľnými radikálmi. Zlepšuje pružnosť a odolnosť kože a pôsobí proti jej starnutiu. Kalcium je minerálna látka dôležitá pre podporu hojenia drobných rán a odrenín. Masť neobsahuje parabény, parfém ani konzervačné látky.

Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi.

Zloženie :

Aktívne látky : Vitamín A, vitamín E a kalcium.
Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Calcium Carbonate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Acetate.

Použitie :

Vitellu Extreme používajte na premasťovanie suchej kože niekoľkokrát denne.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.