• Akcia
Viscoderm krém 30ml

Viscoderm krém 30ml

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Krém určený na aplikáciu na tvár a dekolt. Balenie obsahuje 30 ml.

Je súčasťou domácej starostlivosti o pleť so známkami starnutia, ako sú línie, vrásky až záhyby na tvári a dekolte. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s mäkkými kapsulami VISCODERM® Pearls.

Ako prvý na našom trhu kombinuje tri typy látok:
 

  • zahŕňa všetky prirodzené súčasti našej pokožky, ako kyselinu hyalurónovú, kolagén, chondroitín sulfát a glukozamín. Práve tieto látky sa s postupujúcim vekom z pleti vyplavujú a spôsobujú vznik vrások
  • druhú skupinu tvoria látky chrániace pleť pred voľnými radikálmi, ktoré zvyšujú odbúravanie kyseliny hyalurónovej a kolagénu. VISCODERM® Cream zahŕňa trojicu aktívnych látok - Pycnogenol, koenzým Q10 a vitamín E.
  • efekt je ešte násobený obsahom kyseliny listovej, ktorá zvyšuje regeneráciu pleti a zvyšuje jej hydratáciu a elasticitu.

VISCODERM® Cream - zloženie

Vznik vrások súvisí s postupným úbytkom základných stavebných látok z pokožky. Medzi tieto látky patrí kyselina hyalurónová, kolagén, chondroitín sulfát a glukozamín.Vytvárajú spolu medzibunkovú hmotu v pokožke, ktorej nedostatok sa prejaví tvorbou viditeľných línií, ktoré postupne prechádzajú do vrások až záhybov.

Najefektívnejším spôsobom boja proti vráskam je neustále dopĺňanie kyseliny hyalurónovej a kolagénu. VISCODERM Cream dodáva pleti tieto látky zvonka. Vďaka jeho zloženiu prenikajú cez vrchné vrstvy kože, kde sa zabudovávajú do štruktúry pleti.

Hydrolyzovaný kolagén:

Štandardne obsahuje kolagén, kyselinu hyalurónovú, chondroitín sulfát a glukozamín. Všetky tieto látky sú základnou zložkou medzibunkovej hmoty v pokožke a zaručujú jej pružnosť, pevnosť a hydratáciu. Hydrolyzovaný kolagén obsiahnutý vo VISCODERM Pearls je získavaný enzymatickou hydrolýzou, zvláštnym výrobným postupom, ktorý zaručuje nízku molekulovú hmotnosť jeho zložiek a vďaka tomu má vysokú biologickú využiteľnosť. Po užití mäkkej kapsuly sa z nej ľahko uvoľňuje a vstrebáva do organizmu, kde sú všetky jeho zložky schopné sa priamo zabudovať do štruktúry pokožky hlavne v jej spodných vrstvách.

Kolagén

Je najviac preskúmanou lineárnou bielkovinou, ktorá tvorí viac ako 30% bielkovín obsiahnutých v ľudskom tele. Je hlavnou zložkou kože a zabezpečuje jej prirodzené napnutie a elasticitu.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je lineárny polysacharid, ktorý je prakticky rozmiestnený v celom ľudskom tele. Stmeľuje vrstvy spojivového tkaniva a jej hlavnou úlohou je naväzovanie vody. Je schopná naviazať až 100-násobné množstvá vody ako sama váži a preto jej hlavnou úlohou je hydratácia pokožky. Dodáva pokožke pevnosť, objem a zvyšuje jej schopnosť regenerácie. Navyše je schopná vychytávať voľné kyslíkové radikály a tak chrániť pokožku pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia prípadne fajčenia.

Chondroitín sulfát

Chondroitín sulfát je mukopolysacharid, ktorý je spolu s kyselinou hyalurónovou a kolagénom hlavnou súčasťou spojivového tkaniva.

Glukozamín

Glukozamín je amínom cukru, ktorý si je organizmus schopný sám vyrobiť. Je základnou stavebnou látkou pri syntéze kyseliny hyalurónovej i kolagénu.

Pycnogenol

Pycnogenol je látka zo skupiny polyfenolov. Je získavaný z prímorskej francúzskej borovice a je jedným z najsilnejších kožných antioxidantov. Vychytáva voľné kyslíkové radikály, selektívne sa viaže na kolagénové a elastické vlákna a chráni ich pred odbúravaním. Podporuje mikrocirkuláciu v koži, čím zvyšuje dostupnosť kyslíka a výživných látok a odstraňovanie odpadových látok.

Koenzým Q10

Koenzým Q10 má základný význam pri tvorbe energie v bunkách. Priamo znižuje obsah kyslíkových radikálov v koži a znižuje škodlivé účinky UV žiarenia. Napomáha k tvorbe kyseliny hyalurónovej a kolagénu.

Vitamín E

Je účinným antioxidantom, schopným vychytávať voľné kyslíkové radikály. Jeho pôsobením sa pleť vyhladzuje, zlepšuje sa jej štruktúra a vrásky sa zjemňujú.

Kyselina listová

Kyselina listová je látka, ktorá podporuje regeneráciu pleti. Podporuje jej hydratáciu a elasticitu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: IBSA
Balenie: 30ml
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: