Villarosa kapsule 60ks

Villarosa kapsule 60ks

Rastlinné estrogény na elimináciu príznakov klimaktéria.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

VILLAROSA® – Zdroj prirodzeného ženskeho hormónu!

Villarosa® – kapsule, balenie 60 kusov

...žensky harmonická!

Lyofilizovaný extrakt rastlinných flavonoidov, Wild Yamu (Dioscorea Villosa), ciroku s obsahom diosgenínu, saponínu a fitoprogesteronu.

Ženy až do poslednej menštruácie – okrem mesiacov tehotenstva – prežívajú zmeny, ktoré sú výsledkom neustáleho vzájomného prepojenia medzi estrogénmi, progesterónom a hormónmi hypofýzy.

Každý by mal vedieť, že menopauza nie je choroba, ale biologický stav, ktorý vzniká v dôsledku poklesu hladiny pohlavných hormónov !

Prechod je spojený s postupným znížením tvorby hormónov. Tieto zmeny sú výsledkom zníženej úrovne estrogénu a progesterónu. Aplikácia syntetických hormónov síce na jednej strane zlepšuje stavy spojené s menopauzou, na strane druhej môže mať závažné nežiaduce účinky (rakovina maternice a mliečnej žľazy, náchylnosť k trombóze atď.). Najnovšie výskumy potvrdzujú, že nedostatok pohlavných hormónov sa dajú účinne nahradiť prirodzene sa vyskytujúcimi estrogénmi a progesterónom, pričom sa závažné nežiaduce účinky nedostávajú. Na základe pozorovaní možno tvrdiť, že príznaky, ktoré vznikajú v dôsledku nedostatku hormónov, dávkovaním prirodzených hormónov postupne zanikajú. Prirodzené hormóny z rastlinných výťažkov sa dobre vstrebávajú.

Prirodzený hormón sa dá získať z mnohých rastlín. Najrozšírenejší je progesterón z Wild Yamu (Dioscorea villosa). Účinná látka sa z wild yamu ľahko získava, upravuje a dá sa z nej pripraviť spoľahlivá tobolka alebo gél VILLAROSA s obsahom prirodzeného hormónu fytoprogesterónu a flavonoidov.

Villarosa® udržuje menštruačný cyklus, znižuje nočné potenie. U starších žien znižuje vysychanie pošvy. Harmonizuje hladinu hormónov, vďaka čomu zabraňuje vzniku kožných problémov hormonálnej povahy a zvýšenej tvorbe mazu, ktoré môžu nastať počas menštruácie. Rovnako znižuje výskyt nepríjemného edému končatín počas menštruácie, ktoré vzniká v dôsledku zvýšeného zadržania vody v organizme.

Znižuje chuť do jedla, preto podporuje chudnutie, resp. udržanie ideálnej telesnej hmotnosti, zvyšuje sexuálnu aktivitu. Podľa amerických skúseností asi o 40 % znižuje nepríjemné príznaky menopauzy. Okrem toho prichádza k poklesu hladiny triglyceridov, prípadne k zvýšeniu hladiny HDL. Flavonoidy spolu s rastlinnými antioxidantmi spomaľujú starnutie, zvyšujú pružnosť cievnych stien.

Odporúčaná denná dávka:

Denne 2 x 1 kapsulu zapiť väčším množstvom vody

Upozornenie! Neprekračujte dennú odporúčanú dávku!

Výhradný distribútor pre SR: Vita Crystal Slovakia s.r.o.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.