VILCACORA prášok 75g

VILCACORA prášok 75g

Prášok na prípravu odvaru. Tradičný nápoj peruánskych domorodcov.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Vilcacora (Uncaria tomentosa, Uňa de gato, Cat ´s Claw, Mačací pazúr) je tzv. zázračná liana amazonských indiánov, ktorá svojím veľkým rozsahom účinkov zaujíma osobitné miesto medzi bylinami - hovorí sa jej génius medzi rastlinami. Vilcacora neobsahuje konzervačné látky ani chemické prísady. Prášok je balený v ochrannej atmosfére do špeciálnych trojvrstvových sáčkov, ktoré sú hermeticky uzavreté. Vnútorná vrstva je tvorená potravinárskou fóliou.

Zloženie: jemne mletá kôra Uncaria tomentosa

Spôsob použitia
Jednu zarovnanú polievkovú lyžicu VILCACORY povarte 15 min. za mierneho varu v jednom litri vody. Odvar môžete uchovávať v chladničke a priebežne popíjať po malých dúškoch.
Návod na prípravu odvaru pri ťažkostiach: jednu zarovnanú polievkovú lyžicu VILCACORY povarte v jednom litri vody 50 minút. Odporúčaná denná dávka je max. 2 šálky. Odvar môžete uchovávať v chladničke a skonzumovať do 48 hodín.

Všeobecné upozornenia: VILCACORA nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti. Vzhľadom k tomu, že posilňuje imunitný systém, nemali by ju užívať ľudia po transplantáciách.

Ak máte iné zdravotné problémy vyžadujúce liečbu, poraďte sa o jej užívaní so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Skladovanie : Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Liečivé rastliny s.r.o. Malacky
Balenie: 75g
Kategórie: Bylinné čajePovzbudzujúce
Trápi ma: