Vichy Dermablend 45 korekčný make-up 30ml
Vichy Dermablend 45 korekčný make-up 30ml

Vichy Dermablend 45 korekčný make-up 30ml

Krycia textúra prispôsobujúca sa pleti po 16 hodín. Vysoká krycia schopnosť v textúre zaisťujúcej ultraprirodzený vzhľad pleti, pre všetky typy pleti.

22,52 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 11 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Vyberte si prosím svoju farbu :

15 opal - svetlá
25 nude - telová
35 sand - piesková
45 gold - Zlatá

Zloženie fluidného korekčného make-upu Dermablend spája vysokú koncentráciu minerálnych pigmentov pre optimálne krytie a ultraflexibilnú textúru tak ľahkú, že dokonale splynie s pleťou pre prirodzený výsledok a celodenný pocit komfortu. Po kontakte s pleťou sa textúra stáva fluidnou pre dokonalé rozloženie farby a kompletné zakrytie nedokonalostí bez efektu masky.

font-family:Arial">Tento make-up ponúka trojitý účinok: až 16-hodinovú kryciu schopnosť + hodvábny finiš + optimálny komfort s až 24-hodinovú hydratáciu.

font-family:Arial">1. Minerálne pigmenty pre dokonalé krytie.2. Pigmenty pre zakrytie nedokonalostí a dosiahnutie rovnakého výsledku ako s klasickým make-upom.

font-family:Arial">3. Obohatený o glycerín a rastlinné oleje pre maximálny komfort pleti. Textúra po kontakte s pleťou vytvára tenkú vrstvu, ktorá nezvýrazňuje vrásky a nezanecháva mastný film. Pleť je dokonale zjednotená, s finišom pocitu dokonale prirodzenej pleti.

font-family:Arial">Toto vysoko tolerantné, hypoalergénne zloženie bolo testované pod dermatologickou kontrolou na citlivej pleti.

font-family:Arial">Nekomedogénny, bez parfumu, SPF 35.

font-family:Arial">Až 24-hodinová hydratácia.

font-family:Arial">Nedokonalosti pleti sú okamžite úplne prekryté, hladko a bez zaťaženia. Pleť je zjednotená, rozjasnená s pocitom komfortu bez efektu masky.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: VICHY kozmetika
Balenie: 30 ml
Kód:
M6391
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: