Vagisan krém 25g

Vagisan hydrokrém 25g

Zvlhčujúci vaginálny krém

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Vagisan Zvlhčujúci krém je určený na použitie v pošve a na pokožke vonkajších rodidiel (pocit suchosti, pálenie, svrbenie a bolesti pri pohlavnom styku, napr. pri nedostatku estrogénu v období menopauzy). Súčasťou balenia  je jeden aplikátor.

Pri prípravku Vagisan Zvlhčujúci krém ide o biely vláčny krém, ktorý bol vyvinutý na použitie pri klinickom obraze suchosti pošvy. Vagisan Zvlhčujúci krém neobsahuje hormóny (estrogén) a môže sa preto používať aj spolu so substitučnou hormonálnou liečbou alebo striedavo s hormonálnymi (estrogénovými) vaginálnymi krémami alebo vaginálnymi čapíkmi. Pridaním kyseliny mliečnej je krém nastavený na hodnotu pH 4,5 - týmto podporuje Vagisan Zvlhčujúci krém udržiavanie prirodzenej hodnoty pH v pošve.
Dva efekty prispievajú k tomu, aby Vagisan Zvlhčujúci krém

Užívanie - Pri ťažkostiach v pošvovom vchode a v oblasti vonkajších rodidiel sa krém nanesie a rozotrie čistým prstom; postačí na to prúžok krému dlhý cca 0,5 cm. Malé množstvo krému sa môže tiež naniesť v oblasti pošvového vchodu, aby sa uľahčilo zavedenie aplikátora. Pomocou aplikátora sa môže Vagisan Zvlhčujúci krém zaviesť do pošvy. Aplikátor naplňte do polovice (cca 2,5 g krému, pozri tiež „Pokyny na použitie“). Táto aplikácia by sa mala robiť denne - najlepšie večer pred spaním (v prípade potreby použite slipovú vložku). Po zlepšení ťažkostí sa môže častosť používania podľa potreby znížiť.
Použitie krému je možné aj pred pohlavným stykom alebo počas menštruácie.
Vagisan Zvlhčujúci krém sa pri dobrej znášanlivosti môže používať aj dlhší čas, rovnako aj počas tehotenstva (bez aplikátora; pozri pokyny na použitie počas tehotenstva) a obdobia dojčenia.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Dr. Wolff
Balenie: 25g
Kategórie: Intímne potreby
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuMočové a pohlavné orgányMenopauza