Nutrilon 1 Allergy Digestive Care pre deti s alergiou alebo intoleranciou bežnej stravy 450g

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care pre deti s alergiou alebo intoleranciou bežnej stravy 450g

Od narodenia. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely v prášku.

16,90 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 8 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Pre deti s alergiou alebo intoleranciou bežnej stravy stravy

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre dietný režim pri poruchách trávenia a vstrebávania a pri alergii na bielkovinu kravského mlieka.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care je určený pre deti trpiace potravinovou neznášanlivosťou. Intolerancia môže mať často za následok poruchu vstrebávania živín a hnačku. Nutrilon 1 Allergy Digestive Care preto obsahuje základné živiny v ich čo najľahšie stráviteľnej podobe. Bielkoviny sú špeciálne upravené (tzv. hydrolyzované), čím sa znižuje riziko alergickej reakcie. Tuky obsiahnuté v Nutrilone 1 Allergy Digestive Care (MCT tuky alebo mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom) pomáhajú vstrebávaniu v prípade poruchy čriev.

Nutrilon 1 Allergy Digestive Care môžete používať pri varení alebo v kombinácii s iným jedlom. Poraďte sa so svojim lekárom o vhodnom zložení stravy pre Vaše dieťa trpiace potravinovou intoleranciou. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne nahorklá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovaných bielkovín.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: NUTRICIA
Balenie: 450g
Kód:
M13683
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: Detské potrebyDetská výživaDoplnky výživyMliekaPotravinyDietetické potraviny
Trápi ma: