Urosa duo 10cps

Urosa duo 10cps

Výživový doplnok obsahujúci extrakt brusníc ako antioxidant so širokým spektrom účinkov a extrakt z plodov serenoy plazivej pre zdravú činnosť.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Urosa duo je výživový doplnok obsahujúci extrakt brusníc a extrakt z plodov serenoy plazivej. Serenoa plazivá podporuje zdravú činnosť prostaty a priaznivo pôsobí na zdravie mužov. Neobsahuje sacharózu, lepok, konzervačné látky, laktózu, mliečne bielkoviny. Brusnice obsahujú množstvo rozličných živín – organických kyselín, vitamínov, najmä C, E, K a provitamínov A a triesloviny. V zrelom stave majú vysoký podiel protihnilobných látok. Fungujú ako výborný antioxidant. Obsahujú aj kyselinu citrónovú, jablčnú, benzoovú a šťaveľovú, z minerálnych látok najmä draslík, menej magnézium, vápnik, fosfor a sodík. Flavonoidy, ktoré sa v nich hojne nachádzajú, majú hneď viacero vynikajúcich vlastností: znižujú tvorbu krvných zrazenín, upravujú vysoký krvný tlak, zdokonaľujú prietok krvi, spomaľujú vznik artériosklerózy a bránia upchávaniu ciev. Brusnice účinkujú proti zápalom močových ciest, hnačke, chrípke, skleróze, bolestiam pri menštruácii. Používajú sa ako podporný prostriedok pri liečbe cukrovky a reumatizmu.

Zloženie : 1 kapsula : 360 mg extrakt z brusnice veľkoplodej (12:1) štandardizovaný na 10% proantokyanidínov (36 mg PAC), 100 mg extrakt z plodov serenoy plazivej (4:1).

Neobsahuje sacharózu, lepok, konzervačné látky, laktózu, mliečne bielkoviny.

Dávkovanie : 1 kapsula 1x denne. Kapsuly je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Neužívať v prípade alergie na akúkoľvek zložku.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte pri teplote 15-25°C na suchom mieste. Chráňte pred svetlom. 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.