• Odporúčame
APITOXIN chladivý gél na kĺby so včelím jedom 100ml

TWINS Tec 911+ APITOXIN gél na kĺby so včelím jedom 100ml

Masážny gél s včelím jedom – apitoxínom, sa odporúča ako doplnok pri liečbe kĺbových ochorení, napríklad osteochondróza, zápal korienkov miechových nervov v oblasti drieku a krížov, osteoartrózy, artritídy, či dny. Zmierňuje bolesti a opuchy, stimuluje regeneráciu chrupavky, produkciu synoviálnej tekutiny. Má protizápalové, antibakteriálne a antireumatické vlastnosti. Normalizuje metabolické procesy v kĺboch a obnovuje ich pohyblivosť, podporuje výživu tkanív.

6,60 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Chladivý masážny gél-balzam na pokožku na kĺby so včelím jedom.

Krémy a gély 911+  sú zložené z liečivých rastlinných extraktov, mastných a esenciálnych olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied.

Účinné látky:

Včelí jed má lokálny anestetický účinok, zlepšuje funkcie pečene, pomáha pri liečení kostí, je imunizačným prostriedkom a má pozitívne účinky na nervový systém. Je veľmi účinný pri zápalových reumatických procesoch, zápaloch kĺbov, šľachových systémov, chronických bolestiach chrbta, neuralgii trojklaného nervu, poruchách pohybového aparátu.

Kostihoj hojí kosti, opuchy, kĺby, podporuje imunitu, chráni bunky a podporuje ich rast, regeneruje a obnovuje kostné tkanivo. Má tiež antiseptický účinok, eliminuje bolesť a horúčku.

Nátržnica močiarna  pomáha pri zápaloch miechových nervov, kĺbových ťažkostiach a bolestiach rôzneho pôvodu, proti mäknutiu kostí, pri ukladaní solí, bolestiach chrbtice.

Kalísia voňavá rýchlo hojí rany a popáleniny,  redukuje reumatické bolesti, bolesti a opuchy kĺbov, bolesti chrbtice a celkovo omladzuje bunky a spomaľuje ich starnutie.

Eukalyptus má vynikajúce antireumatické účinky.

Gáfor má protizápalové i antivirotické účinky. Účinne bojuje proti bolesti svalov, bolesti po vyvrtnutiach, či proti reumatickým bolestiam.

Spôsob použitia: Krém naniesť na čistú pokožku problematických partií 2-3x denne a masážnymi pohybmi rozotrieť do úplného vstrebania.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívať na tvár, sliznice, otvorené rany a inak poranenú kožu! Nie je to liek.

Objem: 100ml.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: TWINS Tec
Balenie: 100ml
Kód:
MAG00886
ŠUKL kód:
EAN:
4607010244880
Kategórie: Masážne prípravkyKozmetikaTelová kozmetika
Trápi ma: Kosti, kĺby, svalyBolesť kĺbov, chrbticeReuma, dna, zápalOsteoporóza