Celustin masážny olej professional proti celulitíde

TOPVET Škoricový masážny olej 200ml

Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tuku v tukových bunkách a vyhladenie pokožky

5,50 €
Dostupnosť: V externom sklade
Nákupom získate 2 bonusové body

Dostupné balenie

  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

masážny olej professional

Bez konzervačných látok

masážny olejová kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Spôsobuje miestne prehriatie a prekrvenie tkaniva, a tým zvyšuje látkovú výmenu a urýchľuje odbúravanie tukov. Aktívne látky zvyšujú elasticitu. Pre dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame problematické partie tela precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tuku v tukových bunkách a vyhladenie pokožky.

 

Použitie

Je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. Pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný na dlhotrvajúci rehabilitačné, relaxačné i športové masáži
Použitím: olej je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočnej množstvo Priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. Pomarančovej kože. Olej prakticky nevsakuje, je Preto vhodný na dlhotrvajúce rehabilitačné, relaxačné a ai športové masáže.

Zloženie

 (INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus communis Fruit Oil, Cinnamomum zeylanicum Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Foeniculum vulgare Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, D-Limonene, Linalool

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!
Skladovaním: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráni pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Pozor: použité silice vykazujú zahrievací efekt!

Všeobecné upozornením: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektore zložka pripravku. Dermatologicky testované. Originálnej receptúry. Pozor: použité silice vykazujú zahrievací efekt!

 

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Topvet
Balenie: 200ml
Kód:
MAG00230
ŠUKL kód:
EAN:
8594060110776
Kategórie: Masážne prípravkyKoža a vlasyCelulitída
Trápi ma: KožaCelulitída