Thermal Krém na vlasy 75g

Thermal Krém na vlasy 75g

Regeneračný krém na vlasy z liečivej dudinskej vody a vína.

6,00 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

je vyrobený na základe najmodernejších zásad liečebnej kozmetiky. Obsahuje mineráIne látky, víno, pšeničné proteíny, vitamíny skupiny B a vitamín E, olej z kukuričných klíčkov, borovicový olej. Jemný krémový základ, ktorého účinné látky sú metaloproteíny, má optimálne pH a je vhodný aj pre detských a citlivých pacientov. Zmierňuje tvorbu lupín, regeneruje suché, lámavé vlasy a vlasy poškodené nevhodným kozmetickým ošetrením. Vyživuje vlasy a vlasovú pokožku.
Thermal vlasový krém je intenzívna kúra, ktorá aktivuje oslabené vlasové korienky, dodáva im novú energiu a výživu. Podporuje rast vlasov. Pravidelné používanie tohto krému v kombinácii s Thermal šampónom vráti výživné látky Vašim vlasom, dodá im prirodzený lesk, pružnos a spevní Váš účes. Predchádza dedičnému rednutiu a vypadávaniu vlasov. Klinickými skúškami bol preukázaný dobrý účinok krému pri diagnózach Seborhoae sicca, Psoriassis capitis, Seborhoae dermatitis a Alopecia, elfium, hlavne pri tvorbe mastných a silných nánosov šupín, svrbení pokožky a pod.

Použitie:
krém sa aplikuje pred umytím vlasov starostlivým vtieraním do pokožky hlavy a vlasov po predchádzajúcom navlhčení. Krém necháme pôsobi 20 – 30 min. aj viac. Potom si vlasy umyjeme Thermal šampónom. Jedna liečebná kúra sa skladá z 2 ks krémov a jedného šampónu. Krém môžete používa príležitostne, alebo vo forme kúry v kombinácii s Thermal šampónom a to najlepšie 2 x týždenne, podľa možnosti aj denne. Po 2 týždennej prestávke kúru môžete opakovať.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Thermal
Balenie: 75g
Kód:
M2976
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetika
Trápi ma: