Test na drogy zo slín iScreen® VI

Test na drogy zo slín iScreen® VI

Skladom od apríla.

Jednorázový test na zistenie amfetamínu, kokaínu, opiátov (morfínu, heroínu a kodeínu), metamfetamínu (pervitín, extáza) fencyklidínu a kanabinoidov - marihuana, hašiš (AMP,COC,OPI,MET, PCP,THC) v ľudských slinách.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

·     

Jednorázový test na drogy zo slín

·     

Rýchly, presný a cenovo dostupný

·     

Výsledky testu už za 10 minút!

·     

Vykonáva rýchle výsledky AMP,  THC, PCP, COC, OPI a MET

 

Detekované drogy

Detekovaná hranica

AMP – Amfetamin 50 ng/ml

PCP – Phencyclidin 10 ng/ml

THC - Cannabinoidy (Marihuana, Hašiš, Pot) 12 ng/ml

OPI - Opiáty (Heroin, Morfium, Codein) 40 ng/ml

COC - Kokain (Crack, Coke) 20 ng/ml

MET - Methamphetamin (Pervitin, Extáze, Speed) 50 ng/ml

Metamfetamín je účinný stimulant, chemickým zložením podobný amfetamínu, ale s väčšími stimulačnými vlastnosťami nervovej sústavy. Droga je často podávaná nosovou inhaláciou, fajčením... V závislosti na spôsobe podania, metamfetamín môže byť zistený v slinách najskôr 5 - 10 minút po jeho užití. Najdlhšie však do 72 hodín. Test je pozitívny, keď výsledok testu prekročí hranicu 50 ng/mL.

Marihuana-tetrahydrocannabinol, aktívnu zložku v rastline marihuana (canabis sativa) je možné detekovať v slinách krátko po užití. Zistenie drogy je jednoduchšie z dôvodu jeho použitia (ústne podanie, fajčenie). Štúdie ukázali obraz THC v slinách najdlhšie do 14 hodín po jej užití. Test je pozitívny, keď výsledok testu prekročí hranicu 12 ng/mL.

Kokaín je vysoko účinný stimulant centrálnej nervovej sústavy a lokálne anestetikum získané z rastliny Coca. Droga je často podávaná nosovou inhaláciou, vnútrožilovo alebo fajčením. V závislosti na spôsobe podania, kokaín môže byť zistený v slinách 5 - 10 minút po jeho užití. Najneskôr však do 24 hodín. Test je pozitívny, keď výsledok testu prekročí hranicu 20 ng/mL.

 

Ópium je získané z nezrelých makovíc maku siateho, Surové nespracované ópium obsahuje 10 - 15% morfínu, ktorý je jeho hlavnou účinnou látkou a menšie množstvá heroínu a kodeínu. Ópium môže byť podávané ústne, injekčne do žily alebo svalu, ako aj nosovou inhaláciou. Detekčný čas závisí od opiátu. Kodeín môže byť detekovaný v rozmedzí od hodiny do 7 - 21 hodín po jednej ústne prijatej dávke. Morfín je detekovateľný ešte niekoľko dní po prijatí dávky. Test je pozitívny, keď výsledok testu prekročí hranicu 40 ng/mL.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Instant Technologies
Balenie: 1 ks
Kategórie: Diagnostické testyDrogové testy
Trápi ma: