Test na črevné polypy

Test na črevné polypy

Test na črevné polypy odhalí krv v stolici, ktorá nie je viditeľná.

8,25 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Test na črevné polypy odhalí krv v stolici, ktorá nie je viditeľná. Test na črevné polypy je immunochromatografický rýchlotest na detekciu skrytého krvácania v stolici - ľudský hemoglobín. 95% všetkých ochorení hrubého čreva vzniká najskôr z nezhubného predstupňa tzv. polypov. Polypy sú nezhubné výrastky črevnej sliznice, ktoré vrastajú do črevných priestorov. Predtým ako môžu progredovať do rakoviny hrubého čreva, existujú mnoho rokov nepozorovane. V tomto štádiu je možné odhaliť skryté predstupne rakoviny čreva vykonaním testu na prítomnosť krvi v stolici jednoducho v pohodlí domova.

Ak sa týmto testom dokáže prítomnosť skrytej krvi v stolici, navštívte lekára. Pre vykonanie testu nie sú nutné žiadne obmedzenia v stravovacích návykoch. Test môže byť realizovaný nezávisle od denného času pri každej veľkej potrebe. Výsledok sa dozviete v priebehu niekoľkých minút.

Test na okultné krvácanie by mal absolvovať každý nad 50 rokov 1x ročne, každý nad 40 rokov, ktorí je príbuzný I. stupňa (t.j. rodičia, deti a súrodenci) pacientov, u ktorých bol zistený karcinóm hrubého čreva a konečníka 1x ročne a všetky pacientky, u ktorých bol zistený nádor prsníka, maternice alebo vaječníka nezávisle na veku v intervale 1x ročne.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: CARE Diagnostica
Balenie:
Kód:
M20849
EAN:
Kategórie: Diagnostické testyTesty na rakovinu
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuTrávenie a metabolizmusZápchaHnačka