Tanacetum Parthenium Forte 60kps

Tanacetum Parthenium Forte 60kps

Výživový doplnok pre správne fungovanie nervov.

11,25 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 5 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Výživový doplnok pre správne fungovanie nervov KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte je prípravok, ktorý vďaka svojej kombinácií prírodných zložiek ako je Rimbaba obyčajná, vitamín B2 a vitamín C, pôsobí priaznivo na migrenózny záchvat a skracuje jeho priebeh.

Výživový doplnok KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte je nevyhnutnou súčasťou zdravej výživy každého človeka trpiaceho na časté migrény a silné migrenózne záchvaty. Slúži ako špecifická výživa pre migrény, svojim zložením pozitívne ovplyvňuje priebeh migrény. Zároveň už pri vzniknutej migréne KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte zmierňuje a stracuje priebeh migrény.

Účinné látky KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte:

  • Rimbaba obyčajná (Tanacetum parthenium) obsahuje aktívne látky partenolidy, ktoré môžu mať účinky ako prírodné analgetikum. Pomáha účinne zmierňovať a potlačovať bolesti.
  • Vitamín B2 znižuje frekvenciu výskytov záchvatov migrény. Jeho hlavným účinkom je štartovanie buniek na tvorbu energie. Podľa odborníkov, pravdepodobne zvyšuje zásoby energie v mozgových bunkách a tým znižuje frekvenciu výskytu záchvatov. Vedecky je dokázané, že každý druhý človek trpí nedostatkom tohto vitamínu.
  • Vitamín C pôsobí podľa viacerých štúdií vo vyšších dávkach ako urýchľovač priebehu migrény. Okrem toho je silný antioxidant, ktorý zlepšuje funkciu imunitného, nervového systému a psychiky. 

Dávkovanie:

- preventívne: dospelí: 1× denne 2 kps

- pri príznakoch nástupu migrény: 2×2 kps

Použitie:

Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Doplnok výživy KOMPAVA Tanacetum parthenium forte zloženie:

Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: karamel

Nutričné informácie:

Nutričné hodnoty Obsah v 1 kapsule % RDA*
Vitamín C (kys.L-askorbová) 250 mg   312,5%
Tanacetum parthenium – 0,8% parthenolidy 60 mg    
Vitamín B2 (riboflavín) 50 mg 3571%  

*RDA- percento odporúčanej dennej dávky

Upozornenie:

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 oC, mimo dosahu malých detí.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

NO alergens – neobsahuje žiadne alergény

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Kompava
Balenie: 60 kapsúl
Kód:
M18716
EAN:
Kategórie: Výživové doplnky
Trápi ma: