SYNOQUIN EFA Medium tablety pre psy  30x1,5g

SYNOQUIN EFA Medium tablety pre psy 30x1,5g

Tablety pre psy stredných plemien od 10-25 kg . Určené na prevenciu a terapiu bolestí a pohyblivosti kĺbov

21,75 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 10 bonusových bodov

Dostupné balenie

Skladom
17,53 €
17,00 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie
Synoquin EFA je prípravok pre psov, ktorý zabezpečuje výživu chrupavky a zníženie zápalu bez vedľajších účinkov.
 
Nová generácia ochrany kĺbov. Synoquin EFA je jedinečný chondroprotektívny prípravok, ktorý obsahuje kombináciu zložiek potrebných na stavbu chrupavky a látok účinných proti zápalu.
 
DEXAHAN je unikátna, vysoko purifikovaná forma Krillu- najčistejšieho a najviac bioaktívneho zdroja esenciálnych mastných kyselín (EFA), ktorý je dnes k dispozícii. Dexahan obsahuje omega 3 mastné kyseliny (EFA a DHA) vo forme fosfolipidu, ktoré sú takto o 60 % účinnejšie ako klasické omega 3 mastné kyseliny z rybieho oleja.
 
Degeneratívny účinok oxidatívneho stresu zohráva významnú úlohu aj pri vzniku artrózy.
 
Astaxantín, ktorý sa nachádza v komplexe DEXAHAN, je najsilnejším antioxidantom v rámci karotenoidov a bolo preukázané, že má výrazné protizápalové účinky, uľaví od bolesti kĺbov pri artritíde a ochraňuje nenasýtené mastné kyseliny.
 
Synoquin EFA obsahuje v dostatočnom množstve základné stavebné zložky chrupavky a to glukózaminoglykány a chondroitínsulfát, ktorých synergický účinok bol preukázaný 

Charakteristika: Ochutené tablety na prevenciu kĺbových ochorení pre psov.Oválne tablety s poliacou ryhou svetlohnedej farby.Zloženie: Glukosamín HCl, kvasnice, sodík, chondroitín sulfát, Dexahan.Doplnkové látky: Vitamín C ( E300 kyselina askorbová )23 000 mg/kg, Zinkosulfát-monohydrát 16 000 mg/kg, Mikrokryštalická celulóza 300 000 mg/kg, Dioxid kremičitý 4 750 mg/kg.

Druh a kategória zvierat: Psy.

Spôsob použitia: Ochutené tablety môžete podávať samostatne do úst psovi alebo rozdrvené do stravy. Odporúčané dávkovanie môžete zmeniť len na základe pokynov veterinárneho lekára. Na dosiahnutie maximálneho účinku postupujte podľa návodu. 

pre malých psov: ( do 10 kg ) tbl. 30 x 0,93 g

pre stredných psov: ( od 10 do 25 kg ) tbl. 30 x 1,5g

pre veľkých psov: (nad 25 kg) 30 x 2,5g 

Spôsob uchovávania: Skladovať pri teplote 15 – 25 °C. chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávať mimo dosahu a dohľadu detí.

Bez predpisu veterinárneho lekára.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: VetPlus Ltd.
Balenie: 30ks
Kód:
M22606
ŠUKL kód:
EAN:
5031812502395
Kategórie: Veterinárne produktyDoplnky výživyMačky psy
Trápi ma: