SuperZINC Chelát 30tbl

Zinok s vysokou vstrebateľnosťou
Chelátová forma bis-glycinát zinku

3,20 €
Dostupnosť: Skladom
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Zinok bis-glycinát je vysoko vstrebateľná forma zinku zložená z katiónu zinku a dvoch aniónov aminokyseliny glycínu. Tým vzniká neutrálny komplex (chelát), ktorý sa ľahko vstrebáva a zinok sa v tele uvoľňuje postupne. Pôsobenie bis-glycinátu zinku v tele je tak oveľa efektívnejšie v porovnaní s inými bežnými formami zinku.

Zinok podporuje normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k normálnym rozpoznávacím funkciám, normálnej syntéze DNA, plodnosti a reprodukcii, syntéze bilekovín, k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov a pokožky. Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, sacharidov, makroživín, mastných kyselín, vitamínov A.

Zloženie:

objemové činidlo ( hydrogénfosforečnan), bis-glycinát zinku, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza a hypromelóza), protihrudkujúce látky (croscarmellosa, oxid kremičitý, stearát horečnatý), poťahové látky (oxid titaničitý, hypromelóza, PVC, PEG 4000, polydextróza, mastenec).

Dávkovanie:

1 tableta denne, dôkladne zapiť tekutinou.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosah malých detí. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obalu.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Astina Pharm
Balenie: 30 tabliet
Kód:
M26333
EAN:
Kategórie: Výživové doplnkyVitamíny a minerály
Trápi ma: