Šungit Time 150g

Šungit Time 150g

Polyminerálna hornina s vysokým obsahom uhlíka a s obsahom fullerénu, na prípravu studenej vody pre objem 1l vody / 150 g.

9,90 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Šungit time je polyminerálna hornina s vysokým obsahom uhlíka a s obsahom fullerénu, na prípravu studenej vody pre objem 1l vody / 150 g. Vzhľadom je veľmi podobný čiernemu uhliu. Je tvorený predovšetkým uhlíkom, obsahuje ho 30%. Ako jediná hornina obsahuje molekuly fullerénu. Fullerén je silný antioxidant, ako aj významný prírodný absorbent.

Pomáha pri liečbe civilizačných porúch, akné, arteroskleróze či Alzheimerovej choroby, potláča chronickú únavu, spomaľuje procesy starnutia, priaznivo pôsobí pri poalkoholických stavoch a iné. V neurológii sa tiež používa na spomalenie preocesov poškodzujúcich mozog.
Za objav molekuly fullerén získali Nobelovu cenu výskumníci z Rice v roku 1996.
Čistiace účinky šungitu sú významné práve s účinnosti s vodou.
Šungit má schopnosť odstrániť z vody ťažké kovy, železité prísady, ďalej zlúčeniny, ktoré obsahujú chlór, dusičnany a amoniak.
Šungit svojimi väzbami upravuje väzby v štruktúre vody. Vďaka molekulám fullerénu pôsobí baktericídne a antioxidačné.

Šungit - tajomný čierny minerál s výnimočnými vlastnosťami - predstavuje negrafitizovaný amorfný uhlík s guľovitou štruktúrou molekúl najvyššej možnej symetrie. Osada Šuňga, prvé vedecky popísané nálezisko šungitu v roku 1875 je súčasťou Karélie: severozápadnej časti Ruska. Vek šungitu sa odhaduje na cca 2 miliardy rokov.
Pôvod šungitu - viacero názorov. Sedimentárny z mikroorganizmov pravekého mora, vulkanicko - tektonický spojený s veľkou erupciou Slnka, mimozemským dopadom meteoritu, alebo rozpadom planéty Faethon.
Šungit má výnimočné absorbčné vlastnosti, je skvelým čističom vody s baktericídnymi schopnosťami. Pozitívne bioenergetické pôsobenie na človeka, harmonizátor prostredia, pohlcovač elektrosmogu, energeticko-informačný generátor vody. Pitie šungitovej vody zvyšuje odolnosť voči infekciám, podporuje činnosť ladvín, vylučovanie, čistí krv a komplexne posilňuje organizmus.
V prípade nejasností doporučujeme konzultovať s odborníkom, ktorý je oboznámený s vlastnosťami nerastu.


Minerál šungit sa vkladá do nádoby s vodou a nechá sa odstáť. Voda sa nasýti fullerénmi C60 a C70. Voda ostane bez zápachu a pachuti.

Celé balenie ŠUNGIT TIME prepláchneme prúdom vody a vložíme do sklenenej alebo keramickej nádoby s vodou. Po hodine pijeme vodu bez obmedzenie, dolievame podľa potreby, odstatu vodu spotrebujeme do 72 hodín.
Kamene v perióde 2-4 týždene prepláchneme prúdom vody, a necháme cca 3 hodiny vyschnúť na slnečnom mieste.
Pri pravidelnom čistení šungitu môžeme čistice vlastnosti šungitu užívať minimálne 1 rok.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka:
Balenie: 150g
Kód:
M21316
EAN:
Kategórie:
Trápi ma: