Strong power masážny krém 100g

Strong power masážny krém 100g

Pri rozličných telesných ťažkostiach. Neuveriteľná sila mentolu. Možné použiť aj pri prechladnutí na čelo, nos a hrudník.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

·     

Utíši bolesti kĺbov a lokálnu bolesť kolena, lakťa, chrbta a iných menších kĺbov

·     

Podporuje liečbu pohybového aparátu vrámci kĺbovej výživy

·     

Priaznivo pôsobí na reumatické zápalové problémy

Regeneračný masážny krém STRONG POWER je vhodný pre ľudí s problémami pohybového aparátu. Pokiaľ máte bolesť kĺbov a svalov, bolesť kolena, lakťa či chrbta, masážny krém vám pomôže tieto ťažkosti zmierniť. Krém môžete používať i vrámci kĺbovej výživy, pretože podporuje liečbu zdravotných problémov súvisiacich so starnutím a s ním spojenými reumatických príznakov.

Dobre preniká cez pokožku do tkanív a do kĺbovej tekutiny, kde zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré zodpovedajú za prejavy bolesti svalov a kĺbov. Uvoľňuje svaly okolo kĺbov, podporuje prekrvenie a tým zmierňuje reumatické bolesti.

 

·     

akútny zápal svalov a zápal šliach

·     

uvoľnenie svalstva

·     

rýchla regenerácia po nadmernej fyzickej námahe

·     

zmiernenie bolesti po úrazoch

Masážny krém STRONG POWER je vhodné používať pri športových výkonoch či inej namáhavej fyzickej námahe. Je vhodný na masáž pri akútnom zápale svalov, zápale šliach a intenzívne pôsobí na regeneráciu a uvoľnenie svalstva. Originálna receptúra obsahuje látku Metylsalicylát, ktorá zahrieva svalstvo a šľachy a tlmí bolesť či opuchy. Masáže účinne napomáhajú odstraňovať nielen akútne ale i dlhodobé problémy.

Regeneračný masážny krém STRONG POWER dobre preniká cez pokožku do tkanív a do kĺbovej tekutiny. Týmto zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré zodpovedajú za prejavy zápalu a bolesti kĺbov a svalov. Rýchlejšie rozpúšťa krvné zrazeniny.

 

POMÁHA PRI PRECHLADNUTÍ

Masážny krém STRONG POWER naneste na čelo, nos, krk a hrudník. Krém pôsobí ako efektívna bariéra proti nachladnutiu. Uvoľňuje dýchacie cesty, uľavuje pri nádche a urýchľuje uzdravenie.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.