Protein Premium Energy 390g

Premium Energy 390g

Jedinečný produkt, ktorý poskytuje optimálny zdroj energie pred i počas fyzického výkonu, obsahuje dômyselnú kombináciu ingrediencií (MET/FLEX Technológia) so špeciálnym škrobom SuperStarch.

29,70 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 14 bonusových bodov
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Sport Premium Energy je jedinečný produkt, ktorý poskytuje optimálny zdroj energie pred i počas fyzického výkonu, obsahuje dômyselnú kombináciu ingrediencií (MET/FLEX Technológia) so špeciálnym škrobom SuperStarch (HMT škrob bez GMO) - glukózový polymér s vysokou molekulovou hmotnosťou 500 000-700 000 g/mol, maximálnou využiteľnosťou a nízkou inzulínovou odozvou. Škrob SuperStarch je špeciálna forma sacharidu, ktorá sa uvoľňuje postupne, má nízku osmolaritu a úplne sa vstrebáva v tenkom čreve.
Produkt je doplnený o aminokyseliny BCAA 4:1:1(L-leucín:L-izoleucín:L-valín), L-lyzín, L-Citrulín malát a MCT tuky.
Sport Premium Energy vďaka MET/FLEX technológii optimalizuje metabolické prostredie a podporuje jeho schopnosť efektívne využívať predovšetkým „tukové“ zdroje energie. Telo sa tým pádom učí inteligentne šetriť zásoby glykogénu (svalového aj pečeňového), ktoré si športovec dokáže ušetriť a využiť ich pri najnáročnejších fázach fyzického výkonu. Výnimočnosť prémiového produktu je v podpore vrcholového výkonu nielen na tréningu, ale hlavne v náročnom závode – súťaži, povolaniach, či dokonca pri chudnutí nadbytočných zásob podkožného alebo viscelárneho tuku a vytvorenie priaznivej metabolickej podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu.
Sport Premium Energy je produkt, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.
Sport Premium Energy zabezpečuje:
    Kvalitnú výživu pre športovcov pred i počas výkonu (tréning, závod, výkon v povolaní)
    stabilný zdroj energie pre fyzický i duševný výkon (vytrvalostné športy - beh, plávanie, bicyklovanie; dynamické individuálne a kolektívne športy - crossfit, tenis, gymnastika, futbal, volejbal, hokej, basketbal,    hádzaná, vodné pólo, rôzne akrobatické, či krátke vysoko dynamické športové disciplíny; povolania vyžadujúce vysokú mieru sústredenia ako šoféri, piloti, vojaci)
    zabránenie hypoglykémii a energetickým výkyvom (anti “hlaďák” efekt)
    vyrovnanú hladinu glukózy bez stimulácie inzulínu (nízka hladina inzulínu umožňuje spaľovanie tukových zdrojov energie, čím pomáha aj ľuďom s nadváhou)
    šetrenie “cukrových” zdrojov energie (vlastný svalový a pečeňový glykogén)
    ľahkú stráviteľnosť - nezaťažuje žalúdok ani trávenie
    pomáha stať sa metabolicky efektívnejším (metabolická flexibilita), to znamená, že telo šetrí zásoby glykogénu a naopak pri užívaní Sport Premium Energy do väčšej miery využíva pri fyzickom výkone ako zdroj energie zásoby podkožného tuku
Zabraňuje:
    hypoglykemickému šoku - tzv. „hlaďáku“
„Hlaďák“: hypoglykemický pokles/záchvat, kedy telo prestane poslúchať, hladina cukru klesá.  Takýto stav sa väčšinou dostaví, keď telu nedodáme počas športovej aktivity potrebné kalórie. Pri takomto stave dochádza k obrovskému hladu, rýchlej strate výkonu, sily, k svalovým kŕčom a vyčerpaniu. Telo takto reaguje na nedostatok cukru.
    zbytočným výkyvom energie
    fyzickej a mentálnej slabosti
    strate jemných motorických zručností, čo ocenia hlavne športovci pri dynamických športoch, kde je dôležitá technika
    nervozite, tráviacim ťažkostiam
    iným komplikáciám, ktoré sú spojené s nezvládnutou výživou, či suplementáciou pred a počas fyzickej námahy akéhokoľvek typu
    únave, ktorá býva spôsobená poklesom energie, vyčerpaním glykogénu, nestabilnou hladinou glukózy alebo navýšením metabolických produktov látkovej výmeny (laktát, amoniak a iné)
MET FLEX technológia optimalizuje metabolické prostredie a podporuje jeho schopnosť efektívne využívať najmä “tukové” zdroje energie (vlastné alebo prijaté). Vďaka tomu sa telo učí inteligentne šetriť zásobami glykogénu (svalového i pečeňového), ktoré tak ostanú na najnáročnejšie fázy fyzického výkonu.
Sport Premium Energy a jeho pôsobenie na dynamických športovcov:
    Čo najviac športovci ocenia je, že Sport Premium Energy im umožní trénovať oveľa dlhšie, tvrdšie a s vyššou intenzitou vďaka stabilnej energii, ktorá nie je nárazová, ale je dopĺňaná priebežne zo všetkých troch energetických zdrojov - z vlastných tukových zásob, z vlastnej glykogénovej zásoby a z  prijatej glykogénovej zásoby práve priamo z Premium Energy produktov.
    Premium Energy umožňuje nerušene podávať vysoký výkonnostný štandard, ktorý športovec poctivo natrénoval.
    Znižuje riziko zranenia, ktoré je často spôsobené narušenou hladinou glukózy, od ktorej závisia najmä jemné motorické zručnosti (nervová sústava), ktoré ustupujú ako prvé, ešte pred známkami nastupujúcej únavy. Tým sa vytvára priestor pre nezvládnutú techniku pohybu, ktorá môže viesť až k závažnému zraneniu a odstavenie športovca z hry (napríklad pri vzpieraní, akrobacii, bojových pohyboch, silových športoch a iných náročných situáciách).
 Optimálne dávkovanie Sport Premium Energy:
    45 minút pred fyzickým alebo duševným výkonom
    1 dávka je postačujúca na každých 90 – 150 minút výkonu
    1 dávka (30 g) pokryje potrebu energie cca na 2 -3 hodiny výkonu
Použitie:
2 odmerky prášku (30 g) rozmixovať v 250 – 300 ml vody. Odporúčame ihneď vypiť z dôvodu zvýšenej sedimentácie.
Príchute:
Jahoda/limeta, Jablko/limeta, Pomaranč
Zloženie:
Základ: kukuričný škrob vyrábaný špeciálnou hydrotermickou  metódou HMT, MCT tuky, zmes rastlinných aminokyselín BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), L-citrulín malát, L-lyzín, ovocný prášok, kyselina L-askorbová, citran draselný, zahusťovadlo: karboxymetylcelulóza, oxid horečnatý, arómy, sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza.
Upozornenie:
Výrobok neobsahuje žiadne alergény.
Nevhodné pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10oC do 25oC, mimo dosahu malých detí.
No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.