SKIN-CAP krém 50g

SKIN-CAP krém 50g

Krém proti prejavom kožných ochorení sprevádzaných šupinatením kože.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

SKIN-CAP krém

Krém proti prejavom kožných ochorení sprevádzaných šupinatením kože

(psoriáza, seboroická dermatitída, rôzne ekzémy, atopická dermatitída, dermatomykózy, lišaje, pytiriasis rosea, acne juvenilis, rosacea, atď.) Znižuje a ukľudňuje svrbenie, odstraňuje začervenanie a dráždenie pokožky, zabraňuje tvorbe šupiniek.

SKIN-CAP® KRÉM sa používa najmä na miesta s citlivejšou pokožkou akými sú napríklad tvár, okolie očí, sluchové orgány, genitálie. Veľmi vhodný a odporúčaný je najmä pre deti mladšie ako 8 rokov, pretože ich koža je jemnejšia ako u dospelých. Ak je postihnutá oblasť poranená alebo rozškriabaná, zo začiatku je vhodnejšie použiť krém a až sa ranky zacelia, možno pokračovať SKIN-CAP® sprejom a nakoniec opäť zakončiť krémom, ktorý dodá novej pokožke potrebnú hydratáciu.

Kedy používať  SKIN-CAP® KRÉM ?

SKIN-CAP® KRÉM slúži na ošetrenie suchej pokožky postihnutej rôznymi dermatologickými procesmi (psoriáza, seboroická dermatitída, atopický a iné ekzémy). Prípravok neobsahuje žiadnu hormonálnu zložku, preto jeho používanie nie je časovo obmedzené. Vhodný je aj pre deti.

Ako používať SKIN-CAP® KRÉM?

Naneste 2-3-krát denne na postihnutú oblasť. Proces opakujte podľa potreby kedykoľvek do vymiznutia príznakov. Vo všeobecnosti sa postihnutá pokožka upraví a vyčistí po 10 - 20 dňovom používaní. Je doporučené pokračovať v aplikácii ešte týždeň po vymiznutí príznakov. Aj keď výsledky môžu byť pozitívne už v kratšom čase, vždy sa doporučuje pokračovať v používaní prípravku po dobu jedného mesiaca.

Zloženie: Pyrithión zinku, voda, oktyloktonoát, polyglyceryl-3-methylglukózodistearát, isopropylpalmitát, sacharózokokoát, glycerol stearát, stearylalkoholmethylglucet 20, cyklomethikón, glycerín, propylparabén, BHT, alkohol a parfém

Balenie: tuba 50g

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Cheminova
Balenie: 50g
Kategórie: KozmetikaMastná a aknózna pleť
Trápi ma: