Sinulan allergy sprej do nosa

Sinulan Forte Allergy sprej do nosa 15ml

Sprej do nosa vytvára ochranný film na nosovej sliznici a obmedzuje alebo zabraňuje tak priamemu kontaktu alergénov a patogénov so sliznicou.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

Skladom
9,40 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Čo je Sinulan Forte Allergy a na čo sa používa?

Sinulan Forte Allergy je zdravotnícka pomôcka, ktorá vytvára ochranný film na nosovej sliznici a obmedzuje alebo zabraňuje tak priamemu kontaktu alergénov a patogénov so sliznicou. Tým predchádza alebo minimalizuje prejavy rinitídy (nádchy) a rinosinusitídy (zápal nosovej dutiny  a vedľajších nosových dutín). Jeho ochranná funkcia je daná obsahom xyloglukánu, prírodného polyméru, ktorý vykazuje schopnosť chrániť epitel a znižovať nadmernú sekréciu tekutín, ako je nosový sekrét.

Sinulan Forte Allergy je špeciálne navrhnutý na reguláciu a liečbu symptómov rinitídy i rinosinusitídy rôzneho pôvodu, hlavne však alergického pôvodu.

Sinulan Forte Allergy uľavuje od prejavov alergií spôsobených peľmi, prachom alebo domácimi zvieratami vytvorením prekážky proti prenikaniu vzdušných alergénov. Sinulan Forte Allergy je možné užívať i preventívne v dobe, kedy predpokladáme pobyt v prostredí so zvýšeným obsahom vzdušných alergénov (obdobie kvetov, práce na zahrade, domáce upratovanie, apod.), pretože jeho pôsobenie prináša ochranu už v rannom štádiu, ešte pred prepuknutím prvých prejavov.

Ako používať Sinulan Forte Allergy

Sinulan Forte Allergy používajte vždy podľa návodu na použitie. Pred jeho použitím konzultujte so svojim lekárom alebo pracovníkom lekárne, pokiaľ máte pochybnosti alebo pokiaľ príznaky pretrvávajú.

Aplikujte 1 až 2 vstreky do každej nosovej dierky 3 – 4 x denne. Odporúča sa užívať pravidelne od chvíle, kedy sa pravdepodobne objavia prvé príznaky a v priebehu nádchy. Dávka môže byť zvýšená podľa závažnosti symptómov.

  1. Ľahko sa vysmrkajte, aby ste vyčistili nosové dierky
  2. Pretrepte fľaštičku a odstráňte ochranné viečko
  3. Uchopte fľaštičku ukazovákom a prostredníkom každým z jednej strany a palcom na dne fľaštičky. Skloňte hlavu ľahko dopredu a upchajte jednu nosovú dierku druhou rukou jemným tlakom prsta na stranu nosa.
  4. Vsuňte aplikátor do voľnej nosovej dierky a vstreknite jeden alebo dvakrát.
  5. Potom vsuňte aplikátor i do druhej nosovej dierky a opakujte rovnaké kroky popísané  vyššie.
  6. Aplikátor znovu uzavrite viečkom.

Aplikátor výrobku Sinulan Forte Allergy umožňuje vznik malých kvapiek, ktoré sa vstreknutím dostatočne rozmiestnia v celej nosovej dutine a dosiahnu dokonca i do jej hornej časti.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.