• Akcia
Senzycol enzým Serrapeptáza 180tbl

Senzycol enzým Serrapeptáza 180tbl

Imunita, náznaky zápalovch reakcií, posilnenie pohybového aparátu, posilnenie kardiovaskulárneho systému.

Dostupnosť: Nedostupné

Dostupné balenie

Skladom
21,66 €
19,69 €
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Maxivitalis SenzycolTM je unikátny enzymatický výživový doplnok, ktorý je úžasnou prírodnou voľbou

Komplex SilkUPTM obsahuje:

unikátny enzým Serrapeptáza s enzymatickou aktivitou 180 000 IU (v jednej dávke 3 tbl. denne), silný extrakt kurkumy.

Serrapeptáza je prírodný vysokoúčinný proteolytický enzým nazývaný aj zázračný enzým, ktorý je produktom priateľskej baktérie z rodu Serratia. Tento enzým má a v ľudskom tele široké využitie.

Kurkuma a jej účinky: kontrola náznakov zápalových reakcií, ochrana buniek a správna činnosť imunitného systému, podpora krvného obehu a činnosť srdca, posilnenie pohybového aparátu.

SenzycolTM je možné užívať pri: náznakoch zápalových reakcií, športových zraneniach, poúrazových a pooperačných stavoch ako podporu činnosti imunitného systému, podpore, zdravia pľúc a horných dýchacích ciest, oslabenom imunitnom systéme, podpore činnosti srdca a krvného obehu, užívaní antibiotík.

Enterosolventný poťah chráni citlivý enzým pred nežiaducim rozpustením žalúdočnou kyselinou, a tým je zabezpečené maximálne využitie účinnej látky.

Zloženie 1 enterosolventnej tablety SenzycolTM:

SilkUPTM komplex: 1Extrakt kurkumy dlhej 20:1 (Curcuma longa), serrapeptáza (Serratiopeptidase, 60 000 IU/1 tableta); plnidlo: mikrokryštalická celulóza; inulín; spevňujúca látka: hydroxypropylmethylcelulóza; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; 2meď (síran meďnatý pentahydrát); extrakt čierneho korenia (Piperín 95%, Piper nigrum); enterosolventný poťah: polyakrylová živica, triethylcitrát, mastenec, farbivo: oxid titaničitý

Dávkovanie a užívanie:

Odporúčané dávkovanie: užívajte 3 tablety denne ráno. +Pri pravidelnom užívaní po dobu 3 mesiacov užívajte 2 tablety denne (kúru odporúčame absolvovať minimálne 2x ročne). Tablety sa užívajú nalačno (min. 20 minút pred jedlom), zapite vodou.

upozornenie

neužívať pri precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých zložiek. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Pokiaľ si nie ste istý, či môžete užívať SenzycolTM samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.