Selén aktiv 30tbl

Selén aktiv 30tbl

Nevyhnutný pre funkciu imunitného systému, pozitívne ovplyvňuje mužskú plodnosť, prispieva k funkcii štítnej žľazy, ako antioxidant prispieva k ochrane pred oxidačným stresom, nevyhnutný pre udržanie zdravých vlasov a nechtov.

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

Selén aktiv od Walmarku je výživový doplnok z organických zdrojov pre imunitu, zdravé vlasy a nechty. Nevyhnutný pre funkciu imunitného systému, pozitívne ovplyvňuje mužskú plodnosť, prispieva k funkcii štítnej žľazy, ako antioxidant prispieva k ochrane pred oxidačným stresom, nevyhnutný pre udržanie zdravých vlasov a nechtov.

Produkt novej generácie, ktorý obsahuje vysokú dávku selénu získaného z organických zdrojov a BioPerine. BioPerine je patentovaná látka obsiahnutá v každej tablete.  

BioPerine zabezpečuje lepšiu vstrebateľnosť a zvyšuje biologickú dostupnosť látok, pričom predstavuje jedinečné riešenie pre optimálne doplnenie organizmu o chýbajúce minerály a vitamíny.

Selén je nevyhnutný pre funkciu imunitného systému, pozitívne ovplyvňuje mužskú plodnosť. Prispieva aj k správnej funkcii štítnej žľazy. Je antioxidačne aktívny – to znamená, že prispieva k ochrane tkanív a buniek pred oxidačným stresom.

Navyše, selén je dôležitý aj pre udržanie zdravých vlasov a nechtov.

Zloženie : 1 tableta obsahuje :

Selén 100,0 µg, BioPerine 5,0 mg, protihrudkujúce látky (celulóza, talok, oxid kremičitý, stearát horečnatý), plnivo (hydrogénfosforečnan vápenatý), kvasnice obohatené selénom, stabilizátory ( hydroxypropyl metylcelulóza), Piper nigrum extrakt, farbivo (oxid titaničitý), bavlníkový olej. 

Dávkovanie :

1 tabletu denne po jedle, zapiť tekutinou.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.