SEBIPROX šampón proti lupinám 60ml

SEBIPROX šampón proti lupinám 60ml

obsahuje unikátnu substanciu účinnú proti lupinám Ciklopiroxolamín

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

SEBIPROX šampón proti lupinám

Špeciálny šampón proti lupinám, obsahuje unikátnu substanciu účinnú proti lupinám Ciklopiroxolamín. Inovácia v boji s lupinami.

SEBIPROX má tri hlavné účinky:

  1. Antimykotický účinok, efektívne zastavuje rast mnohých typov plesní, hlavne Malassezie furfur, ktorá je hlavnou príčinou vzniku lupín.
  2. Protizápalový účinok zmierňuje začervenanie a podráždenie pokožky hlavy a tým aj nepríjemné a úporné svrbenie. Účinok je lepší ako u 2 % ketokonazolu.
  3. Antibakteriálny účinok znižuje riziko vzniku rezistencie, ktorá môže spôsobiť zhoršenie lupín alebo iné choroby vlasovej pokožky hlavy.

Použitie:
Pokiaľ sa chcete skutočne efektívne zbaviť lupín, SEBIPROX používajte 2-3x týždenne. Umývanie má pozostávať z prvého umytia a opätovného premytia.
Namočte vlasy vodou, potom vtierajte šampón SEBIPROX do vlasov, aby sa vytvorila pena. Nechajte pôsobiť asi 3 minúty. Potom vlasy opláchnite vodou a postup zopakujte. Na konci umývania vlasy dôkladne opláchnite.
V období prevencie sa má SEBIPROX používať 1x týždenne. Vlasy a pokožku hlavy umývajte podľa vyššie uvedeného odporúčania.

SEBIPROX šampón proti lupinám obsahuje perfektnú kombináciu inovatívnej látky ciklopiroxolaminu (CPO 1%), ktorá účinne odstraňuje príčiny vzniku lupín a látok, ktoré vlasy a pokožku hlavy čistia, vyživujú, ošetrujú a regulujú pH kože. Toto inovatívne zloženie Vám zaručí ten najlepší efekt. Zapamätajte si, že Sebiprox šampón proti lupinám pri preventívnom používaní zabráni opakovanému vzniku lupín.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Stiefel Laboratories
Balenie: 60ml
Kategórie: KozmetikaVlasová kozmetika
Trápi ma: Hľadanie podľa problémuVlasyLupiny