Saforelle Bébe balík

Saforelle Bébe balík

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

 

Saforelle BEBE gel + Saforelle BEBE lotion + darcek ruksacik (rozne zvieratka)

Popis a určenie

Balíček pre deti obsahuje:

  • Saforelle Bebe krémové mlieko,
  • Saforelle Bebe jemný čistiaci gél,
  • detský ruksačik v tvare tučniaka.

Detské krémové mlieko je určené na upokojenie citlivej a podráždenej pokožky (začervenanie, podráždenie) novorodencov a detí.
Vďaka svojmu zloženiu, ktoré obsahuje vysoko vyživujúce látky ako alantoín a prírodný výťažok z lopúcha veľkého (Arctium Lappa). Mlieko pri každodennom použití upokojuje a zvláčňuje jemnú detskú pokožku.

Jemný čistiaci gél jemne čistí a upokojuje jemnú pokožku novorodencov a detí.
Vďaka svojmu zloženiu, ktoré neobsahuje mydlo a je obohatené o prírodný výťažok z Lopúcha veľkého (Arctium Lappa), je vhodnou starostlivosťou na dennú celotelovú hygienu, keďže je jemný k pokožke. V spojení s čistiacim základom na rastlinnej báze jeho prírodné lipidové zložky pomáhajú chrániť pokožku pred vysušovaním. Môže sa používať aj ako šampón. Neobsahuje mydlo, parabény, fenoxyetanol a ani farbivá. Jeho zloženie bolo navrhnuté tak, aby sa minimalizovalo riziko vzniku alergií. Bol testovaný pod pediatrickým dohľadom.

 Spôsob použitia -

Krémové mlieko
Prípravok sa aplikuje ráno a večer, alebo podľa potreby, na úplne čistú a suchú pokožku. Rozotrie sa na požadované miesto a jemne sa vmasíruje do pokožky až do úplného vstrebania. Neaplikovať na mokvajúcu pokožku. Pokiaľ problém s podráždenou pokožkou pretrváva je potrebné poradiť sa so svojím lekárom.

Jemný čistiaci gél
Len na vonkajšie použitie. Používať sa má raz alebo dvakrát denne ako tekuté mydlo. Jemne opláchnite a vysušte bez trenia. Neaplikujte na sliznice. Ak sa dostane do kontaktu s očami, poriadne vypláchnite čistou vodou.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.