Rose of Bulgaria Ružový očný krém 25ml

Rose of Bulgaria Ružový očný krém 25ml

8,34 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 4 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

EYE CREAM – očný krém. Jemné partie okolo očí potrebujú špeciálnu starostlivosť, pretože pokožka okolo očí je veľmi jemná, neobsahuje žiadne tukové bunky a prvé vrásky sa tvoria práve v týchto partiách. Krém sa vstrebáva veľmi rýchlo, hydratuje do hĺbky a vyhladzuje jemné línie v jemných očných partiách. Krém sa skladá z biologicky aktívneho komplexu, ktorý aktívne zjemňuje a hydratuje pokožku a zanecháva pocit komfortu a hladkej pleti. Obsahuje ružovú vodu, ktorá je neuveriteľne bohatá na aktívne látky, ktoré stimulujú regeneráciu pokožky a posilňujú jej obranyschopnosť. Obsahuje tiež extrakt zo zeleného čaju, ktorý má protizápalové, posilňujúce a antioxidačné účinky. Makadamový olej so silným hydratačným a reštrukturalizačným účinkom a výbornou priedušnosťou, vitamín E, ktorý je silným antioxidantom a spomaľuje oxidačné procesy v bunkách, eliminuje vysušovanie a šúpanie pleti. Jojobový olej vytvára na pleti trvalú a elastickú vrstvu, vyživuje a chráni pleť pred škodlivými vplyvmi. Krém je určený na denné použitie.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8036
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: