Rose of Bulgaria Ružový nočný krém 50ml

Rose of Bulgaria Ružový nočný krém 50ml

4,28 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 2 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

NIGHT CREAM – nočný krém. Po mnohé roky ľudia dôverovali liečivým účinkom a okrášľujúcim efektom prírodných extraktov. Krém je vyvinutý na prírodnej báze. Tento krém obsahuje jedinečnú ružovú vodu s mimoriadne vysokým obsahom éterického ružového oleja. Spája v sebe efektívne vyživujúce vlastnosti a vynikajúcu znášanlivosť pre všetky typy pokožky. Je obohatený prírodným mandľovým olejom, extraktom z nechtíka a výťažkom zo pšeničných klíčkov. Tento krém upokojuje, vyživuje a „daruje“ pleti oživujúcu energiu prírody. Vyhladzuje vrásky, stimuluje proces obnovy buniek.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8041
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: