Rose of Bulgaria Ružový denný krém 50ml

Rose of Bulgaria Ružový denný krém 50ml

Dostupnosť: Nedostupné
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

DAY CREAM – denný krém. Príroda v sebe skrýva neuveriteľné schopnosti. Preto sú produkty práve prírodného pôvodu s blahodarnými účinkami na zdravie využité v základe tohto delikátneho denného krému s upokojujúcimi a ochrannými zložkami. Obsahuje rastlinný vyživujúci komplex s harmančekovým a rozmarínovým extraktom a prírodnú bulharskú ružovú vodu s vysokým podielom éterického ružového oleja. Napomáha upokojujúcim a regeneračným procesom v pleťovej štruktúre. Spomaľuje proces starnutia pleti podporovaním cirkulácie krvi a obnovuje jej elasticitu. Je vhodný pre všetky typy pleti, zvlášť pre citlivú pleť. Nezanecháva pocit mastnoty.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kategórie: KozmetikaPleťová kozmetika
Trápi ma: