Rose of Bulgaria Ružová voda po holení 100ml

Rose of Bulgaria Ružová voda po holení 100ml

Vôňa, ktorá odzrkadľuje temperament a vášeň súčasného muža.

6,53 €
Dostupnosť: Skladom
Nákupom získate 3 bonusové body
  • Popis produktu
  • Hodnotenie produktov
  • Doplňujúce informácie

AFTER SHAVE – voda po holení. Vôňa, ktorá odzrkadľuje temperament a vášeň súčasného muža. Táto voda po holení dodáva pokožke jemnú starostlivosť a sviežosť po holení. Dezinfikuje, upokojuje, vyživuje podráždenú pokožku. Vyvoláva pocit komfortu. Prírodná ružová voda je bohatá na aktívne látky, ktoré stimulujú regeneráciu a posilňujú pokožku. Má protizápalové, posilňujúce a antioxidačné účinky.
Použitie: Naneste na čistú pokožku tváre a krku po holení.

Bulharská ruža damascénska (Rosa Damascena) a z nej získavaná ružová voda a ružový olej, ktorý je jedným z najvzácnejších prírodných éterických olejov, sú základom tejto jedinečnej bulharskej prírodnej kozmetiky. Ružová voda je vodný destilát z čerstvých lupeňov ruže damascénskej, ktorá sa pre svoje výrazné antibakteriálne účinky nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami.

Bulharsko patrí medzi dvoch najväčších producentov oleja z ruží na svete, ktorý sa používa pri príprave prakticky všetkých svetoznámych parfumov. Jeho vysokú kvalitu dáva jedinečná mikroklíma, zloženie pôdy a ekologická čistota regiónu v Údolí ruží pri Kazanlaku. Ružový olej sa tak stal tekutým zlatom Bulharska a robí skvelé meno krajine po celom svete. Unikátne liečivé účinky ružového oleja a ružovej vody sú známe od dávnych čias a úspešne sa používajú na výrobu kozmetických produktov.

Výrobky prírodnej ružovej kozmetiky čistia a osviežujú pokožku, podporujú jej hydrolipidové vyváženie, stimulujú regeneráciu buniek, liečia a odstraňujú zápalové procesy. Majú antioxidačný efekt a spomaľujú proces starnutia pleti a tvorby vrások. Všetky tieto výrobky sú charakteristické nádhernou zmyselnou vôňou bulharskej damascénskej ruže.

Hodnotenie produktu

Momentálne nie je k dispozícii žiadne hodnotenie produktu.

Doplňujúce informácie

Značka: Biofresh
Balenie:
Kód:
M8050
ŠUKL kód:
EAN:
Kategórie: KozmetikaKozmetika pre mužov
Trápi ma: